wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana strony głównej na stronę kategorii

  • 3 Odpowiedzi
  • 2762 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qiuo

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Zmiana strony głównej na stronę kategorii
« dnia: Sierpień 27, 2017, 11:30:39 pm »
Cześć,
chciałbym na stronie głównej otrzymać taki widok jak na stronie kategorii tj, domena.pl/2-strona-glowna, albo inaczej na taki widok jaki otrzymujemy po naciśnięciu w przycisk "Wszystkie produkty" (używam wersji 1.7 z podstawową templatką classic).

Nie udało mi się jednak umieścić "modułu kategorii" na stronie głównej, więc pomyślałem, że mógłbym przekierować stronę główną na podstronę kategorii. Próbuję już dobrych kilka godzin przez plik .htaccess ale same błędy otrzymuje z pętlami włącznie.

Macie może jakiś pomysł jak to prawidłowo zrobić. Znalazłem dla starej presty, że można było to w kontrolerze przekierować ale to na chwilę obecną dla mnie za wysokie progi.

Pozdrawiam serdecznie
ps. przy rejestracji na forum nie ma do wybory Presty 1.7 :)

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Zmiana strony głównej na stronę kategorii
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:45:26 am »
Cytuj
ps. przy rejestracji na forum nie ma do wybory Presty 1.7 :)
ups poprawiam - myśłałem, że nikt tego nie instaluje jeszcze - przecież z tą wersją są ciągle problemy.
Natomiast co do podanej przez Ciebie metody tutaj także zadziała zmień plik IndexController.php  bazując na kontrolerze kategorii  .  w linii 62 pliku musisz zdefiniować na sztywno kategorię np 2
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline qiuo

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Zmiana strony głównej na stronę kategorii
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:59:22 am »
ups poprawiam - myśłałem, że nikt tego nie instaluje jeszcze - przecież z tą wersją są ciągle problemy.
Natomiast co do podanej przez Ciebie metody tutaj także zadziała zmień plik IndexController.php  bazując na kontrolerze kategorii  .  w linii 62 pliku musisz zdefiniować na sztywno kategorię np 2

Cześć,
no właśnie ciągle się zastanawiam czy to nie był błąd, ale teraz już szkoda się cofać. Jak wrócę do domu spróbuję ze zmianą w kontrolerze, dziękuję za szybką odpowiedź.

*

Offline r4di04ctiv3

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Odp: Zmiana strony głównej na stronę kategorii
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2019, 02:26:13 pm »
czy udalo sie to zrealizowac? bo tez bym chcial ale cos w pliku IndexController.php u mnie nie ma linijki 62