wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[1.7.6.1]Zmiany w szablonie dotyczące wyświetlania cen - wraz z modułem Areapack

  • 0 Odpowiedzi
  • 2059 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline przemocpc

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Właściciel
Witam, całą nockę siedziałem nad tym i jedyny efekt jaki udało mi się uzyskać to:

Screen 1:
Cena podana za m2 tak brzydko mi tam wystaje w dół, ale no nie wiem już jak to poprawić...

Screen 2:
Jak na produkcie kliknę sobie tą opcję Szybki podgląd, no to wtedy w ogóle mi tam nie wyświetla tego modułu Areapacks, a nie mogę znaleźć pliku w którym to mogę dopisać...

Screen 3:
Zmiany tutaj robiłem metodą prób i błędów, lecz składnia którą zmieniałem, nic mi nie mówi niestety...
Komentując screena od dołu, przydało by się tą Cenę razem odrobinę powiększyć, chociażby na taką, jaką ustawiłem jakimś cudem na górze.
Napis "brutto", za diabła nie mogę go znaleźć, a chciałbym, żeby był linijkę wyżej, w miejscu gdzie jest pusty kwadrat, fajnie by było, jakby był czcionką taką jak niżej jest "/m". No i żeby brzmiał "brutto / opakowanie".

Screen 4:
Niestety na moje nieszczęście, jest kilka płytek, które nie są sprzedawane na opakowania, lecz na sztuki... Więc wtedy jak zostawię wszystko bez modułu Areapacks, to już w ogóle tragedia, bo nie wiadomo o co loto z ceną... Czyli tak samo również, napis "brutto" jakby był w tej samej linijce co cena, może być też taką czcionką, jak pisałem na screenie 3, no i żeby brzmiał "Brutto / szt.".

Sklep znajduje się pod adresem: http://plytkido.pl jest na standardowym motywie (classic). Moduł jakiego używam do tych cen nazywa się moduł Calculator area by boxes . 

Jest szansa, że ktoś mi z tym pomoże?