wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

nowe moduły w produkcji

  • 12 Odpowiedzi
  • 7167 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mef

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
nowe moduły w produkcji
« dnia: Październik 10, 2008, 01:08:42 pm »
witam serdecznie wszystkich postanowilem wylonic sie z ciemnosci  ;D i wrzuce tu kilka inofrmacji odnoscie modulow które pisze na preste

mod 1. LiveChat - modul podobny do livechatnic ... - zarzadzanie przez www - geolokalizacja klientów odwiedzajacych strone zaproszenie do rozmowy itp ... dla presty bedzie to box a zarzadzanie przez oddzielna applikacje lub aplikacje polaczona z panelem administracyjnym presta

mod2 Integracja obustronna z Subiektem - tu jest troche ciezej ... - nawet modulem tego nie nazwę tylko oddzielna aplikacją integrujaca w obie strony subiekta i preste - na temat tej aplikacji wiecej informacji za kilka dni

tak na marginesie presta coraz dynamiczniej sie rozwija myslalem zeby przy wspoludziale z administratorami tego forum stworzyc strone presty z prawdziwego zdarzenia lub ewentualnie przy zgodzie prestashop inc przemianowac na polska nazwę..... zapraszam do rozmowy

aha i pytanie a moze apel .... zeby nie czekac z utesknieniem na nowe moduly tylko spróbowac cos samemu napisac ... ostanio znalalzlem czlowieka co napisalby mod do presta integrujacy z allegro ale krzyknął 600 zl (dla pakietu podstawowoego)... :|

za kilka dni wrzuce projekt mojego laya dla presta .... bedziecie mieli co oceniac i zjechac ;]

ok to na razie tyle ... zapraszam do rozmowy

pzdr

*

Offline vedo

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2008, 04:17:00 pm »
Jestem Pod wrażeniem :)

Cieszę się że coraz więcej osób w Polsce zauważyło Prestashop ;) i działa w kierunku rozwoju i przystosowywania tego skryptu do naszych realiów.
Również jestem za stworzeniem prawdziwego supportu i stworzenia społeczności wokół tego projektu w Polsce.
Sam niestety nie jestem Programistą więc nad rozwojem funkcjonalności nie za bardzo mogę pracować, ale jest jeszcze wiele innych rzeczy do zrobienia. Jak choćby tłumaczenie które kuleje mówiąc najprościej.

Jeśli uda nam się zebrać i zorganizować to jestem jak najbardziej chętny do pracy nad rozwojem tego oprogramowania :)

Pozdrawiam
Wieczorek Piotr

*

Offline mef

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2008, 09:53:37 pm »
jesli chodzi o tlumaczenie i inne aktualizacje z moijej strony to niedlugo podam adres www i tam beda je wrzucal - najprosciej - nie szukac na forum tylko od reki sciagnac ... ;] oczywiscie nie bedzie to jakas konkurencja dla tego forum

co wiecej moge pwiedziec mam juz zarys graficzny cos w stylu portalu dla presta - ale to podam niedlugo pod ocene

i to co tez wazne ... moze znajdzie sie chcetny na napisanie integracji z allegro ... lub chociaz pomoze w tym ...


pozdr

*

Offline luki

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2008, 11:24:08 am »
problemem jest ilość ludzi, takie rodzynki jak Ty wyłaniają się od Święta  ;D

jeśli chodzi o czat to ja zintegrowałem mój sklep oparty na preście z http://livehelp.stardevelop.com

livehelp jest płatny, ale jak dla mnie warty uwagi

pozdrawiam

*

Offline qrczak

  • Tubylec
  • ****
  • 186
  • 1
  • Jello Biafra
  • Status: Właściciel
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2008, 04:33:07 pm »
Co do strony o PrestaShop to niedługo pod adresem www.prestashop.pl, (w tym przekierowania z www.presta-shop.pl oraz www.presta.shop.pl) będzie dostępna strona. CMS jest już gotowy, teraz dopracowujemy layout graficzny. Chcemy aby ta strona zawierała podstawowe informacje o Preście - dostępne opcje, opis instalacji itd. Część materiałów mamy już gotowych. Mamy również nagrany screencast z instalacji Presty, który będzie dostępny na stronie.

Pozdrawiam

*

Offline dawid_c

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2008, 09:56:06 pm »
Cieszę się, że w końcu jest jakiś postęp (choć jeszcze niewidoczny :P). Czy mógłbym pomóc przy tej stronie? Mam trochę czasu i sądzę warto zainwestować go w Preste. Zaraz wyśle do Ciebie PW.

*

Offline chinskimandaryn

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 339
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.chinskimandaryn.pl
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:33:54 pm »
...
mod2 Integracja obustronna z Subiektem - tu jest troche ciezej ... - nawet modulem tego nie nazwę tylko oddzielna aplikacją integrujaca w obie strony subiekta i preste - na temat tej aplikacji wiecej informacji za kilka dni
...

Integracja z Subiektem (Subiektem GT) ... tak wogóle integracja z jakimkolwiek programem / systemem sprzedaży / systemem finansowo księgowym by się przydała ... no bo nie wyobrażam sobie że sklep będzie musiał np. osobno obok sklepu internetowego prowadzić księgowość niepowiązaną z nim.
Może przy sporadycznych sprzedażach (powiedzmy kilka na miesiąc) jeszcze można dodatkowo "wstukiwać" faktury np. do Subiekta GT, ale gdy będzie już ich kilkanaście-dziesiątki dziennie ... to nie wyobrażam sobie takiej pracy, bo dodatkowo trzeba by zatrudnić osobę, która będzie "wstukiwała" te faktury.

Taki moduł, to powiem, że podstawa, jeśli PretaShop ma być traktowana jako profesjonalny system do e-commerce
Na marginesie wspomnę, że osCommerce ma już synchronizację za pomocą modułu - oscGT : http://www.insert.com.pl/oferta/sprzedaz_i_produkcja/oscgt/mozliwosci_programu.html


Czy są jakieś nowe dobre wieści w tej sprawie :-)

*

Offline chinskimandaryn

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 339
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.chinskimandaryn.pl
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:44:26 pm »
Pomysł:

A może na zasadzie "rewrite engineering"-u zainstalować:
osCommerce + do niego ten oscGT (można pobrać wersje próbną http://www.insert.com.pl/oferta/sprzedaz_i_produkcja/oscgt/wersja_probna.html ) i zobaczyć jak oni to rozwiązali dla osCommerce ...
a później zamiast pisać coś od nowa napisać tylko dodatek, który będzie w stanie pracować z oscGT

*

Offline luki

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2008, 09:38:30 pm »
Pomysł:

A może na zasadzie "rewrite engineering"-u zainstalować:
osCommerce + do niego ten oscGT (można pobrać wersje próbną http://www.insert.com.pl/oferta/sprzedaz_i_produkcja/oscgt/wersja_probna.html ) i zobaczyć jak oni to rozwiązali dla osCommerce ...
a później zamiast pisać coś od nowa napisać tylko dodatek, który będzie w stanie pracować z oscGT

taaa tylko nie oscGT to jest jakaś porażka, totalnie źle napisana wtyczka. Zresztą Insert sam się do tego przyznaje, ale jak na razie od roku nie mają w planach upgrade

*

Offline lackytrol

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2009, 03:49:46 pm »
Dał radę ktoś powiązać Prestashop z Subiektem lub innym programem do zarządzania sprzedażą? Była o tym mowa parę miesięcy temu i ucichło a bez tego ciężko pracować na Preście.

*

Offline keczerad

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • e-mo.pl
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:13:58 am »
Dał radę ktoś powiązać Prestashop z Subiektem lub innym programem do zarządzania sprzedażą? Była o tym mowa parę miesięcy temu i ucichło a bez tego ciężko pracować na Preście.

Program zrobiony. Integruje Subiekta GT z PrestaShop oczywiście.

Program nazywa się s2s

Więcej o programie w wątku tutaj
e-mo.pl
Jednym słowem integracja
-----

http://www.e-mo.com.pl/

*

Offline Tripik

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
    • Partner Enova
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Właściciel
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 06, 2019, 10:29:24 am »
Ja się zastanawiam, ze czy da się powiązać Prestę z systemem Enova, a dokładnie z tym modułem do zarządzania produkcją. Wgl zastanawiam się czy jest jakiś program już przygotowany pod podłączenie sklepu z produkcją.
Edukuję się w zakresie systemu Enova - pracuję w firmie wdrożeniowej https://www.drit.pl/

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: nowe moduły w produkcji
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 07, 2019, 02:09:59 pm »
Pewnie że jest zapraszam do kontaktu
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl