wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Lista firm zajująca się prestashop

  • 47 Odpowiedzi
  • 57815 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline squarehost

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Square Host
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 20, 2012, 04:34:16 am »
powiem wam ze rece opadajca
Zglasza sie firma do wykonania projektu
super piekenie wszystko zrobi dobra cena  FV wystawia ma jakeis juz swoje projekty wykonane
bierze zlecenie dostalem dwa proj graficzne
A tu nagle info ze rezygnuja z realizacji projektu is ie wycofuja
Istna tragedia
a chodzi o te "firme" http://www.square-host.pl/hosting.html
Jak najbardziej kolejna do dodania na czarna liste po www.e-webart.pl
Po co to ludzie sie biora za cos o czym nie maja pojecia i zatruwaja tylko komus zycie i marnuja czas

Witam serdecznie,
Napiszę z profilu firmowego aby było bardziej rzetelnie.

Wszelkim innym firmom radzę się zabezpieczyć i zaprosić klienta do siedziby na podpisanie umowy przed rozpoczęciem już pierwszych prac. Przede wszystkim ustalić pkt w pkt co jest przedmiotem umowy i co ma zostać wykonane oraz nie czekać do zatwierdzenia przez klienta grafiki. Klient nie wie co tak naprawdę chce i zmienia ustalone warunki podczas projektu i dlatego sam zdecydowałem o wycofaniu zespołu z tej realizacji, gdyż wiem jak praca z takim klientem się kończy.

Dziękujemy za negatywną i szczerą w Pana odczuciu opinię i przepraszamy za zajęty Pana czas przez który (5 dni roboczych) nasz dział przygotował dla Pana dwa projekty online.

pozdrawiam serdecznie
Łukasz Bobrowski

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2012, 07:31:52 am »
Cytuj
powiem wam ze rece opadajca
Zglasza sie firma do wykonania projektu
super piekenie wszystko zrobi dobra cena  FV wystawia ma jakeis juz swoje projekty wykonane
bierze zlecenie dostalem dwa proj graficzne
A tu nagle info ze rezygnuja z realizacji projektu is ie wycofuja
Istna tragedia
a chodzi o te "firme" http://www.square-host.pl/hosting.html
Jak najbardziej kolejna do dodania na czarna liste po www.e-webart.pl
Po co to ludzie sie biora za cos o czym nie maja pojecia i zatruwaja tylko komus zycie i marnuja czas


Mam inny pomysł z tą listą. Otóż wprowadźmy czarną listę - czyli tych firm, które robią coś podobnego. Aby znaleźć się na takiej liście należałoby wysłać do admina mail ze zgłoszeniem prac, odpowiedzią firmy i opisem sytuacji. Co wy na to? 
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline koszulekup.pl

  • koszulekup.pl - koszule męskie
  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koszule męskie sklep internetowy - KOSZULEKUP.PL
    • Koszule męskie sklep internetowy - KOSZULEKUP.PL
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2012, 07:49:46 pm »
- lepszy rydz niz nic :]

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2012, 05:46:56 pm »
Kto to zweryfikuje ?
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline Sokon

  • Tubylec
  • ****
  • 179
  • 0
    • Moduły Prestashop
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 14, 2012, 12:28:08 pm »
"Czarna lista" -  już widzę jak 99% wpisów to wpisy konkurencji ;-)   
"Biała lista" - ciekawe ile sobie każdy zdąży sam napisać...

A tak poważnie - bez rzetelnej weryfikacji tego typu wpisów myślę, że obie listy nie mają sensu...

*

Podemski

  • Gość
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2012, 01:02:53 am »
Myślę, że jeśli ktoś zechce to stworzy katalog firm zajmujących się PrestaShop, gdzie będzie można napisać opinię o takiej firmie itd.

Oczywiście całość musiałaby być odpowiednio weryfikowana, jak? Niech się głowi twórca takiego katalogu.

PrestaShop zyskuje co raz to większą popularność, aktualnie jest mnóstwo firm zajmujących się PrestaShop, jakościowo bardzo się różnią ale to dobrze, że wszystko się rozwija.

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 01, 2012, 03:36:43 pm »
Myślałem nad zrobieniem takiego katalogu z (darmowymi) dodatkami dla zainteresowanych Prestą, a na głównej landing page w celu ukazania korzyści z Presty. Mam nawet makietę, trochę dobrego tekstu pod SEO oraz domenę: http://presta-shop.pl
A że nie jestem dla was konkurencją w tworzeniu sklepów na zamówienie, to będzie obiektywnie ;-)

Na razie jednak robię inne projekty, ale to skończę w końcu. Niemniej im więcej podobnych projektów, tym lepiej.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline koszulekup.pl

  • koszulekup.pl - koszule męskie
  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koszule męskie sklep internetowy - KOSZULEKUP.PL
    • Koszule męskie sklep internetowy - KOSZULEKUP.PL
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 13, 2012, 08:25:15 pm »
No to czekam :)

*

Offline Nikes

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
    • Fiema Studio - Agencja Interaktywna
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:15:09 pm »
Pomysł fajny, no ale gdzie ta lista? :)

Moja firma "Fiema studio" zajmuje się między innymi w projektowaniu i wdrążaniu sklepów na silniku prestashop. Nasz ostatni projekt to myor.pl

Z chęcią dopisze "Fiema studio" do tej planowanej listy.


Pozdrawiam


*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 19, 2012, 02:35:02 pm »
ja bym musiał zrobić mega listę bo sporo widzę firm które przychodzą do mnie jako do prestahelp.com i chcą to i to oraz czy zrobię im to i to - sprzedają gotowy produkt a nie znają nawet w 30% działania panelu :D
co lepsze czasem ogłoszenie z prestashop walne na zleceniaprzez.net i widzę ich oferty są sporo większe pytanie tylko za co ?:D
oczywiście też nie mówię że wszystko zawsze zrobię idealnie ale jeśli dostane info co poprawić to to zrobię i poprawie ( o ile nie jest to dodatek który klient chce za darmo)...
ja mogę powiedzieć również jakie firmy są ok które stawiają na prestashop i z którymi jestem w   stałym kontakcie przy wymianie różnych rozwiązań przy sklepach i nie tylko.
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Podemski

  • Gość
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2012, 04:30:27 am »
Więksi gracze rezygnują z PrestaShop i w ostatnich miesiącach bardzo dobrze zrozumiałem dlaczego, jestem ciekaw czy ktoś z większych będzie inwestował w PrestaShop tyle co swego czasu Divante w PrestaShop 1.4 :)

*

Offline kalif

  • #PrestaShop Ninja
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 96
  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • PrestaShow.pl
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2012, 04:11:54 pm »
Krystian, mógłbyś rozwinąć myśl? Kim są owi gracze, dlaczego rezygnują i na rzecz czego? :)

Sklepy internetowe - Profesjonalne wsparcie - Modyfikacje - Inteligentne moduły - Piękne szablony - SPRAWDŹ »
www.prestashow.pl / +48 506 312 999 / GG: 1604882 / kontakt@prestashow.pl

*

Podemski

  • Gość
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2012, 04:40:57 pm »
Divante zrezygnowało na rzecz WellComerce, które powstaje z GekoSale, na forum prestashop była burzliwa dyskusja o tym jak programiści PrestaShop zrobili kaszanę z elastycznością oprogramowania w wielu miejscach ale właśnie dziś PrestaShop debiutuje na GitHub i myślę, że szybko wszystko pójdzie ku lepszej przyszłości tego softu.

*

Offline Revman

  • Użytkownik
  • **
  • 38
  • 0
    • www.optoart.pl
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:37:50 am »
Zamiast dyskutować o pierdołach a kto zweryfikuje i jak. Po prostu bardzo pomocna byłaby lista firm i osób zajmujących się usługami dla prestashop zawierająca dane firmy-kontaktowe oraz linki do portfolio -lub wykonanych prac a resztę zweryfikuje rynek. Admin tylko powinien pilnować a by wątek nie był zaśmiecany, umieścić ostrzeżenie w pierwszym poście o braku odpowiedzialności za dane z ogłoszeń i tyle. Skrajne przypadki na pewno zostaną szybko odsiane.

 A nie tak jak w moim przypadku po raz 3 wznawiam ogłoszenie na które odpowiadają pseudo firmy - jak przychodzi co do czego to staje na próbie wyłudzenia zaliczki. pseudo firma która zgłasza chęć wykonania pracy po weryfikacji okazuje się że z projektów wskazanych w folio nikt o nich nie słyszał, a dane kontaktowe poza e-mailem są nieaktualne.
Drodzy zleceniodawcy bardzo dobrze sprawdzajcie kto wam odpowiada na zlecenia i z kim faktycznie macie do czynienia. Lub poprostu zrezygnujcie z tego typu projektów lub usług.

Moim zdanie w dobrym interesie samych firm (tych prawdziwych) solidnie działąjących powinno być aby taka lista istniała.

"Najwyższą sztuką dowódcy jest przewidzieć plany wroga."
www.optoart.pl    www.fapix.pl

*

Podemski

  • Gość
Odp: Lista firm zajująca się prestashop
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:52:21 am »
Revman - rynek PrestaShop w Polsce, przynajmniej ten składających się z firm, które robią poważniejsze rzeczy niż kolejne wdrożenia na PrestaShop jest nadal mały i wiem z doświadczenia, że firmy są obłożone pracą w ponieważ PrestaShop zyskuje ogromnie na popularności w Polsce ostatnimi czasy.

Jeśli chodzi o takie zestawienie to powstał projekt http://flossmarket.pl/ mający na celu promowanie twórców realizacji na oprogramowaniu open-source i tam zainteresowane firmy mogą się promować, niestety na razie marketing zawodzi i strona nie jest zbyt bogata w oferty.

Innym problemem jest brak edukacji zleceniodawców jeśli chodzi o finansowanie takich projektów e-commerce, panuje mylne przekonanie, że jeśli PrestaShop to silnik open-source to sklep firma postawi tanio, a najlepiej z funkcjonalnością rozwiązań pudełkowych typu shoper, redcart, czy innych. Otóż nie, wdrożenia PrestaShop są tańsze od aplikacji dedykowanych ale trzeba zauważyć, ze porządne wdrożenia e-commerce na oprogramowaniu autorskim to koszta powyżej 10000 zł netto i jeśli zleceniodawca wybiera oprogramowanie open-source to powinien liczyć się z kosztami niższymi ale nie o 80%.