wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[moduł] produkt tygodnia

  • 0 Odpowiedzi
  • 1234 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
[moduł] produkt tygodnia
« dnia: Grudzień 02, 2012, 12:45:03 pm »
Witam forumowiczów wielu z was jak i klientów chce mieć na stronie moduł który pozwala wam WYBRAĆ produkty które mają pokazać się na stronie głównej. Czasami nie mają to być produkty w promocji, nowości czy najlepiej sprzedawane.
Po prostu mają to być produkty promowane w danym okresie ( np święta) gdzie przedstawiamy klientom produkty z naszego sklepu odpowiednie na ten okres!

A więc po namowie paru klientów stworzyłem taki moduł i stwierdziłem że pewnie też się przyda i wam.
Trochę pracy mnie on kosztował.
Moduł jest w pełni edytowalny i moim zdaniem ma sporo opcji które są przydatne i w prosty spsób można dodać moduł do swojego sklepu.

Opcje modułu:

   - zmiana nazwy boxy na dowolny
   - dwie opcje zmiany produktów ( fade (tylko gdy moduł jest w kolumnie lewej lub prawej), przewijanie)
   - wybór ilości produktów w module
   - ustalenie co ile produktów mają sie przewijać produkty ( opcja tylko gdy moduł jest na stronie głównej w centralnej kolumnie)
    - ustalenie co jaki czas moduł ma automatycznie się przewijać
    - dodawanie produktów po przez wpisanie jego nazwy
    - dodawanie całych kategorii

Cena tego modułu nie jest duża bo tylko 30zł netto!

link do modułu:
http://prestahelp.com/pl/platne-moduly/41-gadzet-tygodnia.html

Zapraszam do zakupu.
Również polecam zapisać się do newslettera na stornie dzięki któremu dostaniecie informacje o nowościach promocjach oraz kodach rabatowych.

POLECAM też nowy moduł
paczkomaty 24/7 który jest aktualnie najbardziej funkcjonalnym modułem na rynku!
http://prestahelp.com/pl/strona-glowna/151-paczkomaty-24-7.html

Pamiętaj jeśli kupujesz kilka modułów zapytaj o rabat!!!




pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com