wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wgranie produktów do prestashop z pliku backup

  • 2 Odpowiedzi
  • 2032 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline roxman

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Wgranie produktów do prestashop z pliku backup
« dnia: Grudzień 26, 2012, 09:41:34 am »
Witam dla celów testowych zrobiłem backup sklepu wraz z artykułami i postanowiłem sprawdzić jak wygląda import tych artykułów do czystego prestashop świeżo przeinstalowanego i tutaj wielkie moje zdziwienie ponieważ nie przyjmuje pliku 1350743403-713a25eb.sql który wygenerował działający sklep a wywala następujące błędy:

983 errors
(ID: BZh91AY&SY�) cannot be saved
Property Category->name is empty
(ID: ��>c^xP�A�0) cannot be saved
Property Category->name is empty
(ID: �J   �ـ * �F^��M��O,��>���{��@�) cannot be saved
Property Category->name is empty
(ID: |N�v@�v4�w�) cannot be saved

Co robię nie tak sklep tak jak pisze w opisie jest wyłączony podczas aktualizacji i nie wiem co robić bo skoro sklep nie ma możliwości zaimportować swojej własnej bazy danych to bez sensu się w niego ładować chyba że coś robie nie tak

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wgranie produktów do prestashop z pliku backup
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2012, 10:12:42 am »
Jakby tu odpowiedziec...
trzeba czytac to co jest napisane w opisach....
pisze jak byk:
zrob kopie bezpieczenstwa
jesli bedziesz potrzebowal ja odtworzyc to skorzystaj z phpMyAdmin i tam zaimportuj
import przez prestashop mozliwy jest tylko dla plikow csv, a nie archiwow sql
nawet na przycisku pisze " Importuj dane CSV ".
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline roxman

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Wgranie produktów do prestashop z pliku backup
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2012, 01:58:05 pm »
hmm no to nie wiem skoro baza sql nie jest ruszana bo zainstalowałem tylko w nowym miejscu prestashop i chciałem artykuły żeby sie pojawiły w nowej instalacji to co tutaj ma do rzeczy baza sql ? zrobiłem backup Advanced Parameters > DB Backup gdzie według założeń robi mi zrzut wszystkich towarów i katalogów tak ? i potem importuje to i jest dupa skoro mylę pojęcia to mnie oświeć bo nie jestem programistą i się uczę dopiero a forum jest niby do szerzenia wiedzy chyba że i w tej kwestii się myle i forum jest to stowarzyszenie snobistycznych nawzajem wspierających się super administratorów prestashop. Nie jestem specjalistą dopiero zaczynam zabawę z tym sklepem a informację rzetelną zdobyć na jego temat to nie wiem łatwiej iść do lasu kilka drzew zrąbać albo kilka metrów rowu wykopać mniej człowieka krew zaleje. Dlatego kolego mario skoro widzisz że robie coś źle bardzo proszę o podanie moich blędów czyli jak chcę zrobić kopie artykułów w sklepie to czego mam użyć backup CSV ? w jaki sposób jak nie ma takiej opcji przynajmniej nie znalazłem a moim celem jest ze sklepu 1.5.2 przenieść towary do sklepu 1.5.2 zainstalowanym w innej lokalizacji niby nic a odpowiedzi jak na lekarstwo