wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Produkty nie pokazują się na stronie kategorii.

  • 3 Odpowiedzi
  • 1083 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline klarissa

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Produkty nie pokazują się na stronie kategorii.
« dnia: Grudzień 31, 2012, 08:08:02 pm »
Witam, zainstalowałam wersję PrestaShop.PL_1.4.4.1. Gdy dodaję produkty, to one wyświetlają mi się tylko na stronie głównej, natomiast na stronie kategorii ich nie ma. Są w nowych produktach i ostatnio oglądanych. Dodawałam je zgodnie z instrukcją, czyli wybieram podkategorię strony głównej, dodaj nowy produkt, na jego stronie zaznaczam w jakiej ma być kategorii i nic. Sklep jest pod adresem www.syspak.nazwa.pl/sklep.
Dziękuję z góry za wszelkie sugestie

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Produkty nie pokazują się na stronie kategorii.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2013, 10:18:20 am »
rozumiem, ze jest to dzial "poczatkujacy" ale przede wszystkim tacy uzytkownicy powinni w pierwszej kolejnosci zapoznac sie z wyszukiwarka tego forum.

tzw. znikajace produkty w wersji 1.4.4.1 byly juz poruszane tysiace razy na tym oraz kazdym innym forum i w 90% postow zawieraja one odpowiedzi.

sorka, ale jezeli przez wszystkie posty bedzie poruszany tylko jeden temat i tylko na ten jeden bedzie 80% zakladanych tematow to takie forum straci w ogole sens. skorzystaj z wyszukiwarki to napewno znadziesz odpowiedz na twoje pytanie i to bardzo szybko
design4VIP z innej strony...

*

Offline klarissa

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Produkty nie pokazują się na stronie kategorii.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2013, 10:21:26 pm »
Sorry, ale skoro zadaję takie pytanie, to znaczy, że nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie przy pomocy wyszukiwarki.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Produkty nie pokazują się na stronie kategorii.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2013, 01:10:16 pm »
a ja wpisalem w wyszukiwarke "brak produktow" i znalazlem parenacie odpowiedzi....

oj, inteligentna ta wyszukiwarka... poprawne rezultaty wyszukiwania podaje tylko wybrancom.... i mnie kopnal ten zaszczyt...
design4VIP z innej strony...