wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

thickbox - pełne powiększenie

  • 3 Odpowiedzi
  • 4750 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline iheartwine

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
thickbox - pełne powiększenie
« dnia: Październik 05, 2009, 09:26:28 am »
Zastanawiam się, jak zrobić żeby przy powiększeniu obrazka thickbox nie dostosowywał się do okna tylko powiększał do oryginalnego rozmiaru zdjęcia. Ma ktoś pomysł?

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: thickbox - pełne powiększenie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2009, 03:00:37 pm »
Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem Twoje pytanie, ale generalnie i ja miałam problemy z thickboxem. Bardzo ważne jest ustawienie najpierw rozmiaru zdjęcia w thickboxie, co jest oczywiste, a potem koniecznie "Wygeneruj miniatury" na nowo. Jeśli ustawisz thickbox na sobie znany rozmiar, w takim Ci się wyświetli wszystko.

Drugi wariant, jeśli zrozumiałam pytanie błędnie, to szerokość obramowania thickboxa. Ja zlikwidowałam wszystko w thickboxie, co mi przeszkadzało, wyświetla mi się tylko zdjęcie, zostawiłam tylko solid i nic więcej, rozmiar mam ustawiony na 300/300px ponieważ nie potrzebuję więcej, a najchętniej pozbyłabym się thickboxa, ale nie ma znaczenia rozmiar, po zmianie i kolejnym wygenerowaniu miniatur zobaczysz zdjęcia w rozmiarze, w jakim chcesz.

*

Rneo

  • Gość
Odp: thickbox - pełne powiększenie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2009, 10:24:21 am »
A czy można usunąc rozmiar wysokosci, aby sie proporcjonalnie powiekszało
bo z ludzi na fotkach robia sie potwory, tzn zla proporcja obrazu. po prostu aby dalo sie ustawic sama szerokosc bez wysokosci.

*

Offline ssb8

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
    • Książki, programy, ebooki, audiobooki
Odp: thickbox - pełne powiększenie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:08:25 am »
 ??? podbijam pytanie i temat.
u mnie nie działa thickbox. Zmieniałem jego rozdzielczość w ustawieniach zdjęć, wygenerowałem miniatury ale zdjęć mam ok 2 Gb (każde po ok 80Kb) i zmian nie widze. Thickbox sie nie wyświetla.

Jest możliwość żeby się wyświetlał w dowolnej rozdzielczości z nazwaplik.jpg a nie nazwapliku-thickbox.jpg ?? Podobnie jak inne miniatury ??