wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Promocje

  • 5 Odpowiedzi
  • 1901 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Agataza

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Promocje
« dnia: Grudzień 20, 2012, 11:35:34 am »
Szukam ale nie mogę znaleźć możliwości bym mogła udzielić promocji/rabatu na całą wybraną kategorię a nie na pojedyncze produkty. Np chciałabym nadać na wszystkie produkty w danej kategorii rabat 10%. Mam 100 produktów w danej kategorii i raczej ciężko byłoby wejść w każdy artykuł.
Proszę o jakies wskazówki czy istnieje taki moduł. Jestem zainteresowana, darmowym, płatnym czy zleceniem zrobienia. Ważne, żebym miała.
Dziekuje

*

Offline tyszek

  • Tubylec
  • ****
  • 185
  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drogeria - Perfumeria FROCUS
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Odp: Promocje
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2012, 11:45:16 am »
Jak weźmiesz Klienci > Grupy
Edytujesz domyślną grupę i tam możesz do kategorii nadać rabat w %

Taka opcja działa i jest skuteczna jak nie masz wielu grup. W przypadku jak masz ich więcej to do każdej musisz dodawać rabat ale to łatwiejsze niż do każdego produktu.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
design4VIP z innej strony...

*

Offline Agataza

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Promocje
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2012, 12:41:51 pm »
Dziękuję za odpowiedzi.
deejoy3 - czekam na potwierdzenie rejestracji na forum.
tyszek - nie do końca o to chodziło. Bo oprócz takiej zmiany cen chciałabym jednocześnie by było widać tą obniżkę/promocję. Tzn by było to nazwane promocja (ze starą i nowa ceną). Mam dokupiony panel z opcją promocji, ale też muszę wchodzić w każdy artykuł. Ja chce nadać typową promocję (widoczną) masowo na całą kategorię.

*

Offline sibi

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Promocje
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2013, 04:38:24 pm »
Witam,

proszę o pomoc, zainstalowałem wersję 1.4.4 jak dodawać produkt do modułu promocji? w cenach produktu tego nie widzę, podobnie w edycji modułu.


*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.