wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

presta 1.4.4.1 przestała wysyłać emaile

  • 17 Odpowiedzi
  • 2993 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: presta 1.4.4.1 przestała wysyłać emaile
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2013, 08:47:49 am »
Darmowe serwery poczty na dużych portalach mogą potraktować przekierowania jako spam i odbić wiadomość. Lepiej wysyłać bezpośrednio z PrestaShop. Również poważniej wygląda.
Pozdr.

o tym juz pisalem w pierwszystch swoich odpowiedziach, jednak do kolegi to nie dociera, bo "logicznie" w Outlook dziala a w Presta nie.... no a pozniej obraza...
design4VIP z innej strony...

*

Offline pawelr75

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: presta 1.4.4.1 przestała wysyłać emaile
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2013, 11:43:49 pm »
Nie obraza.
Po prostu prosiłem o konkrety.
A kolega widzę sobie pisze po to żeby sobie pisać ( ponad 1000 wpisów a tylko 3 razy pomógł)
O czym to świadczy?
Drugi kolega podobnie - chyba sobie jakieś jakieś zawody urządzacie, kto więcej wpisów zrobi.
proszę tylko o trochę powagi.

Jeżeli macie resztki honoru to nie odpiszecie na ten wpis.

Pozostawiam do namysłu

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: presta 1.4.4.1 przestała wysyłać emaile
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 19, 2013, 10:32:06 am »
O czym to świadczy?

tylko i wylacznie o tym, ze nie czytasz forum, czyli nie sukasz sam sobie rozwiania i czekasz na gotowca. sprawa ilosci pomocnych postow i plusika "pomogl" byla juz poruszana w paru watkach, wiec jakbys czytal forum to bys na taki watek trafil, druga sprawa, nie czytasz forum i nie widzisz czy tak moje jak i @sowera posty byly i sa pomocne innym. a ilosc? swiadczy tylko o tym, ze duzej ilosci osobom, ktore tego chialy, pomoglismy. a Ty... no nie wiem, pisac aby pisac jakies dyrdymaly.... nie bede sie powtarzal, ale dalej nie odpowiedzes na zadane tak rzeze mnie jak i @sowera pytanie. bez tej odpowiedzi nie jestesmy w stanie odpowiedziec. moze i posiadamy jakas wiedze ale to wiedza wyuczona, nie jestesmy magikami czy jasnowidzami, zeby wiedziec o co Ci chodzi. nie chcesz pomocy to, bez obrazy, nie smiec na forum i raczej nie pytaj wiecej. jeden juz taki byl i jego dorobek to jeden post.

Pozostawiam do namysłu
design4VIP z innej strony...