wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodanie Ikonki Graficznej Przy Łączu Do Strony w stopce/css

  • 2 Odpowiedzi
  • 1356 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline blazej

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
Chce dodać maly button blogspota przy łączu Blog (plik graficzny mam na ftp)- dodaje reguły w css i nic. Moze zle?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dodanie Ikonki Graficznej Przy Łączu Do Strony w stopce/css
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2013, 06:58:46 pm »
z takich informacji to moge tylko napisac, albo masz cos zle albo cos nie tak wpisales. bo jakbys wpisywal dobrze to byloby dobrze....

a na powaznie, Kolego, nikt (tak mi sie wydaje) nie jest tutaj jasnowidzem i nie wie co wpisales, gdzie, jak masz wpisany odnosnik do pliku, jaki to plik, gdzie umieszczony, przez jakie komendu jak pozycjonujsesz obrazek, jak go ustawiasz, czy jako blok czy jako inline czy inaczej.... mzoe przynajmniej wysililbys sie odrobine i przekopiowal przynajmniej llinijke kodu z css, juz o linku do sklepu nie wspomne...
design4VIP z innej strony...

*

Offline blazej

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
Odp: Dodanie Ikonki Graficznej Przy Łączu Do Strony w stopce/css
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2013, 09:01:26 am »
taki jest kod w footerze, gdzie dodaje nowe linki do stopki:

<a href="http://facebook.com/pages/Simple-Chic/253334664726416" target="_blank" class="fb">Facebook[/url]
<a href="http://simplechicpoland.blogspot.com/" target="_blank">Blog[/url]

dodam, ze gdy powiele linijkę kodu od FB, to button facebooka również pojawia się na stronie: Simplechic.pl - (co do linku do strony, to nie chciałem wklejać tu reklamy portalu ;-) ale jak wiadomo, lepiej wprawnym okiem, zobaczyć co i jak.
Chyba class="blog" nie pomoże, w css od tego łącza jest kod: background-image: url("../img/fb.jpg"); - jak dodać właściwość w css, by plik ikonki blogspot na ftp zaciągał sie przy łączu na stronie w stopce?