wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Czy jest taki moduł do presta?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1179 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline retep86

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • Status: Właściciel
Czy jest taki moduł do presta?
« dnia: Luty 28, 2013, 03:15:00 pm »
Witam wszystkich,

Jestem na forum nowy. Mam zamiar uruchomić sklep internetowy i potrzebuje kilku wskazówek i pomocy. Potrzebuje 2 dodatków/funkcjonalności do presty(mogą być płatne jak i darmowe). Chodzi mi o uzyskanie efektu pokazania produktów tak jak w tym przykładzie: nest.com.pl/na_stol-k1.html
O co mi dokładnie chodzi? Na stronie jest lista produktów w kwadracikach gdzie jest tylko zdjęcie. Dopiero po najechaniu pojawia się cena. Zainteresowana osoba klika i przechodzi do produktu. Czy jest może jakiś dodatek/moduł żeby uzyskać taki efekt pokazania produktów(samo zdjęcie i po najechaniu cena+ewentualnie opis)?
Drugi efekt będzie widoczny jak klikniemy na produkt i wyskoczy popup. Chodzi o uzyskanie efektu przybliżenia po najechaniu na zdjęcie w celu pokazania szczegółów danego produktu. Czy jest jakiś dodatek z takim efektem?

Z góry dziękuje za podpowiedzi i pomoc.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Czy jest taki moduł do presta?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2013, 09:37:31 am »
pierwsze: edycja pliku product-list.tpl z szablonu i ostylowanie + dodatkowo wrzuciny maly skprypt akcji po najechaniu (pokazanie diva z opisaem, cena itd)

dwa: albo zisntegorwwany z presta w standardzie jqzoom albo modul magiczoom (ten bardziej polecam ze wzgledu na duza konfigurowalnosc i szybkosc dzialania)
design4VIP z innej strony...