wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś

  • 7 Odpowiedzi
  • 3283 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline daroo2001

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Witam,
jak w tytule, jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępność "  w sklepie chcę umieścić dużo towarów, które będą miały charakter informacyjny i w momencie zainteresowania klient pyta o to. Mam sklep na gekosale i tam wystarczy wpisać stan 0 i cene 0  i uzyskuje sie taki wlasnie efekt o jaki pytam.
uzywam presta 1.5.4

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2013, 07:15:47 pm »
po pierwsze musisz sie zaopatrzyc w modul productquestion lub podobny oraz delikatnie przerobic szablon produktu zeby pokazywal modul tylko w momencie "quantity==0"
design4VIP z innej strony...

*

Offline daroo2001

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:42:41 pm »
znalazłem modul i zainstalowałem, wyswietla sie na karcie produktu kiedy ilosc jest 0 informacja "zapytaj o towar" ale po kliknieciu caly sklep sie rozjezdza, podejzewam ze modul nie wspolpracuje z presta 1.5.4

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2013, 08:57:01 am »
po kliknieciu caly sklep sie rozjezdza, podejzewam ze modul nie wspolpracuje z presta 1.5.4

mzoe wspolpracuje, moze nie, moze to tylko kwestia ustawienia stylu... bez linka licz tylko na czarnoksieznika....
design4VIP z innej strony...

*

Offline daroo2001

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2013, 10:03:42 pm »
sorki, faktycznie bez linku to sobie moge pogadać , wklejam link http://www.silnikczesci.pl/silniki-maszyn/8-test.html    masz tu towar z możliwością zapytania. Zobacz proszę , u mnie jest totalny rozjazd a myślę ,że warto mieć taki moduł, bo często coś dodajemy do sklepu tylko po to żeby google trochę poindeksowało

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2013, 11:25:50 am »
formularz jako tao sie wyswietla, nie wiem jak z jego dzialaniem bo na pustych polach powinien zwrocic wartosci bledu a nei widze.

co do tego, ze sie rozjezdza, tutaj niestety musial byc dosc znaczaco przerobic cala strukture pliku .tpl z modulu bo gdzies przerzucaja sie <div> i dlatego strona sie sypie bo formularz laduje nie w tym miejscu co powinien. jednk to tez moze byc wina struktury i odwolan w .php tego modulu. mozliwe, ze nie jest kompatybilny ze skorkami 1.5. tutaj moge teoretyzowac, bo za wiele, jak juz czesto podkreslalem na 1.5 nei pracowalem i nie wiem czy aby ten modul sobie radzi tak dobrze jak w 1.4.

tu masz jakis niby kompatybilny z 1.5, tylko musisz wczytac sie w posty, ktora wersje sciagnac: http://www.prestashop.com/forums/topic/155057-module-product-questions/ lub http://www.prestashop.com/forums/topic/219695-module-15-product-contact-poser-une-question-sur-ce-produit/
design4VIP z innej strony...

*

Offline daroo2001

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2013, 07:05:06 pm »
niestety wszystko płatne a i tak do końca nie wiadomo czy zadziała pod 1.5.4 daje + za chęci pomocy

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak dodac towar, zeby zamiast ceny i stanu byl tekst "zapytaj o cene i dostępnoś
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:07:26 am »
niestety nie wszystko da sie miec za darmo, zeby skasowac trzeba inwestowac.... ale... napewno gdzies bedzie jakis prosty modulik pod 1.5 darmowy, jezeli jest pod 1.4.... linki, ktore wrzucilem to pierwsze dwie odpowiedzi google a  nie patrzylem czy to darmowe czy platne. przelec google pod frazami "question product module prestashop 1.5"  napewno trafisz na cos ciekawego.
design4VIP z innej strony...