wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

integracja magazyn/sprzedaż - z czym?

  • 7 Odpowiedzi
  • 2219 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sznoorek

  • Tubylec
  • ****
  • 178
  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Nimfka - artykuły zoologiczne
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« dnia: Marzec 17, 2013, 12:33:33 pm »
Z czym macie zintegrowane wasze sklepy, co polecacie dla nowy sklepów Prestashop?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2013, 04:18:16 pm »
dzial na forum: Integracja, tam pare rozwiazan
design4VIP z innej strony...

*

Offline sznoorek

  • Tubylec
  • ****
  • 178
  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Nimfka - artykuły zoologiczne
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2013, 04:54:38 pm »
Tak wiem, ale z tego co się orientuje jest więcej rozwiązań, o których tam nie ma nic wspomniane.
I dlatego pytam co kto z czego korzysta i na czym warto się skupić, aby później jak firma się rozkręci wszystko ładnie współpracowało i można by podłączyć drukarkę fiskalną plus czytnik kodów.

*

Offline Presta-Entwickler

  • Użytkownik
  • **
  • 37
  • 0
  • Status: Programista
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2013, 04:58:37 pm »
Na pewno skup sie na integracji z allego bo jest duzo chetnych na to, oraz integracja z programami ksiegowo/magazynowymi.

*

Offline sznoorek

  • Tubylec
  • ****
  • 178
  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Nimfka - artykuły zoologiczne
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2013, 05:23:21 pm »
Właśnie o to mi chodzi, jakie programy księgowo/magazynowymi są używane przez was i jak się spisują.
Allegro jak dla mnie nie jest obowiązkowe chcę otworzy sklep z artykułami zoologicznymi (karmy zabawki itp dla zwierząt).

Troszkę robiłem na Optimie + Optima Detal (głównie), ale wiem ze nikt nie widział jak tu zrobić korektę faktury.
Mieliśmy faktury do paragonu, więc aby zrobić korektę trzeba było anulować anulować fakturę (z tego co pamiętam to paragonu już chyba nie szło), nabić nowy poprawny paragon i fakturę. No ale niestety drukarka fiskalna miała oba paragony.

W jaki sposób wy robicie faktury (w jakich programach) i jak wykonujecie korekty jeżeli jest kasa fiskalna?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2013, 06:20:27 pm »
no i tym sie rozni wlasnie drukarka fiskalna od kasy fiskalnej. jezeli chodzi o paragony z kasy to pprostu sa tylko podpinane pod fakture z innego, bardziej optymalnego programu (ja korzystam z MEGA-TECH) i tam zrobienie faktury to pryszcz a paragon tylko odpinam i podpinam ten sam, nie musze juz korygowac fiskalki. no chyba, ze faktura zostala juz zaksiegowana (minal ponad miesiac) to juz gorzej, ale tutaj juz wchodzi nowe prawo i fiskalizowanie faktur z przekroczonym terminem 150dni.

tak czy siak, jezeli chodzi o program ksiegowy to tutaj jest dosc spore pole do popisu, ale kazda dzialalnosc potrzebuje jakis innych komponentow i dodatkow. wiec raczej kazdy powinien szukac programu pod siebie i swoje wymagania. a co do programu magazynowego to zasadniczo tak jak wyzej, jednak jezeli chodzi o najwyzsza populatnosc oraz dostepnosc do integracji z poziomu prestastahop to raczej stawialbym na pewniaka Subiekt GT.

PS. dokladnie co do progamow ksiegowych i magazynowych dla swojej dzialalnosci szukac na forach finansowych/ksiegowych. tutaj raczej [ytaj tylko czy, jak i czy napewno mozna zintegoriwac ten progam z presta, pytania typu jaki program finansowy zadawaj na innych forach, innym, ktorzy sa bardziej w temacie niz tworcy e-sklepow ;) 
design4VIP z innej strony...

*

Offline sznoorek

  • Tubylec
  • ****
  • 178
  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Nimfka - artykuły zoologiczne
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2013, 08:15:24 pm »
Mój błąd, chodziło mi w moim poście o drukarkę fiskalną.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: integracja magazyn/sprzedaż - z czym?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2013, 09:04:55 am »
Mój błąd, chodziło mi w moim poście o drukarkę fiskalną.

to dalo sie zrozumiec, dlatego opisalem roznice. niestety, przy drukarce za wiele z korektami nie zdzialasz, tylko tak jak piszesz, anulowanie i ponowne wystawienie. ale tutaj za duzego pojecia nie mam, wiec moge sie myslic, dlatego radzilbym kosultacje w jakims bardziej branzowym forum.
design4VIP z innej strony...