wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

masowe przyisywanie wysyłki dla wszystkich produktów jak ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1008 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pmelectronic

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
masowe przyisywanie wysyłki dla wszystkich produktów jak ?
« dnia: Kwiecień 14, 2013, 03:39:27 pm »
Witam
Mam sklep ok 1000 produktów i dopisałem nowe przesyłki kurierami czy mogę jakos automatycznie, przepisać nową forme przesyłki do wszystkich produktów na raz? czy muszę robić to ręcznie? dla każdego produktu? jest to troche uporczywe

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: masowe przyisywanie wysyłki dla wszystkich produktów jak ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2013, 03:56:11 pm »
?? co znaczy przypisywac do kazdego produktu? przeciez kurierzy dzialaja po stronie koszyka a nie produktu....
design4VIP z innej strony...

*

Offline pmelectronic

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: masowe przyisywanie wysyłki dla wszystkich produktów jak ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2013, 04:08:11 pm »
gdy dodaje produkt, zaznaczam w dziale dostawa - przewoznicy i tam mam liste wszystkich ustalonych powyzej,
jesli dodam nowego przewoznika, musze w każdym produkcie do zaznaczać aby go uaktywnić, a chciałbym go przepisać masowo do wszystkich produktów

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: masowe przyisywanie wysyłki dla wszystkich produktów jak ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2013, 06:04:52 pm »
zas ten sam powtarzajacy sie problem... trzeba bylo na poczatku napisac, ze chodzi o 1.5...
w takim wypadku za wiele sie nie wypowiem ale z tego co juz "bawilem sie" 1.5 to raczej nowo dodany przewoznik pozinien automatycznie dodac sie do wszystkich produktow i ewentualnei korekty powinny byc tylko wylaczenia w danych produktach. ale jak pisze, za bardzo nie jestem w temacie 1.5, pisze, bo nikt inny nie kwapi sie pomoca. jezeli tak nie jest i rzeczywiscie, co byloby bardzo dziwne i wrecz uwazalbym takie roziwazanie za blad presta trzeba by albo dodawac recznie w kazdym produkcie, ewentualnie stworzyc sobie jakiegos malego skrypcika pod baze i zalatwic sprawe przez mySQL ewentualnie sciagnac produkty w CSV, dodac co potrzeba i wyeksportowac ponownie.
design4VIP z innej strony...