wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

dostawa na wybrany dzień

  • 3 Odpowiedzi
  • 1152 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Rosomak666

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.6
  • Status: forum
dostawa na wybrany dzień
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 02:59:04 pm »
Potrzebuje modułu który pozwoli klientowi wybrać datę dostawy towaru (poprzez w miarę ładny kalendarzyk). Do tego żeby miał opcje możliwość konfiguracji dopłat za wybrane dni i godziny dostarczenia.

Czy jest coś takiego? A jeśli nie to czy można w jakiś w miarę prosty sposób dopisać zmienną przekazującą datę dostawy i wstawiającą kalendarz z opcją wyboru do formularzu zamówienia.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: dostawa na wybrany dzień
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2013, 03:28:29 pm »
w latwy sposob napewno sie nie da. musisz posluzyc sie czyms w rodzaju datepicker-a.

robilem juz taka zabaweczke dla jednego z moich Klientow kwiatowaprzesylka(dot)pl, doszlo jeszcze pare elementow odnosnie konfiguracji zakupu wiec tanio to nie wyszlo i roboty z tym bylo tez nie malo....
design4VIP z innej strony...

*

Offline Rosomak666

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.6
  • Status: forum
Odp: dostawa na wybrany dzień
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2013, 06:06:49 pm »
Kupiłem to, ale problematyczne w instalacji samej (przynajmniej ja mam kłopoty).


Przy właczonym mod_rewrite koszyk wpada w pętle 310.
Kombinowałem z modyfikacją i polonizacją tego w końcu uzyskałem taki efekt że w koszyku nie pojawiała się data dostawy :O. Po przywróceniu plików nadal to samo. Pracuje na wyłączonych optymalizacjach.


Miałeś podobne z tych problemów? Presta 1.5.4


Mam dostać jutro update ale nie wiem czy to coś pomoże...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: dostawa na wybrany dzień
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:22:08 pm »
jezeli chodzi o moje rozwiazanie z linka powyzej to ja przerabialem komercyjny modul pod siebie (wumagania Klienta). opcja kalenadarza, ktorej nie bylo w module zostala dodana i zoptymalizowana pod wytyczne Klienta. Probowalem tez tego datepickera i paru innych modulow ale z kazdym, tak jak piszesz, byly dosc spore problemy z ustawieniami, integracja ze strona itp. dlatego zdecydowalem sie napisac cos od poczatku do konca pod siebie i dokladnie tak jak mialo byc. pracuje tylko (przede wszystkim) na 1.4 i na 1.5 jeszcze nie mialem takiej "zabawki" wiec do konca nei pomoge w tym przedziale.
design4VIP z innej strony...