wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Współpraca przy instalacji, serwisowaniu i rozbudowie Prestashop

  • 0 Odpowiedzi
  • 1128 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline elromano

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Współpraca przy instalacji, serwisowaniu i rozbudowie Prestashop
« dnia: Kwiecień 18, 2013, 01:42:22 pm »
Witam,


szukam osoby, która podejmie ze mną współpracę przy serwisowaniu sklepów opartych o prestashop oraz ewentualnym stawianiu nowych sklepów dla nowych klientów. Interesuje mnie nawiązanie współpracy z osobą doświadczoną, która w swoim portfolio ma co najmniej kilka wdrożonych sklepów i będzie mi w stanie dostarczyć linki do tych sklepów celem sprawdzenia referencji. Chciałbym aby kompetencje tej osoby nie kończyły się na instalowaniu systemu ale również obejmowały możliwość ingerowania w kod, dokonywania potrzebnych przeróbek a także pisania modułów.

Nie są wymagane umiejętności graficzne, jednakże pocięcie gotowego layoutu wchodzić będzie w zakres obowiązków.


Forma współpracy na zasadzie zlecenia. Praca zdalna.


Forma rozliczenia - faktura Vat lub umowa o dzieło/zlecenie.


Preferowany system rozliczeń: wycena zakresu prac w wymiarze czasowym oraz pieniężnym przed podjęciem się zlecenia lub stawka godzinowa.


Osoby chętne do podjęcia współpracy proszę o przesłanie linków do działających sklepów z portfolio a także nakreślenie preferowanej formy współpracy oraz (jeśli to możliwe) podanie przybliżonej stawki za roboczogodzinę.

Informacje o mnie:
Zajmuję się prowadzeniem agencji interaktywnej w Opolu, w której doradzamy Klientom w zakresie kreowania ich obecności w internecie. W zakresie proponowanych usług posiadamy również wdrażanie sklepów opartych o technologię prestashop. W chwili obecnej posiadamy jedynie dwa sklepy stworzone i działające w naszym portfolio ale są to sklepy, które rzeczywiście działają a nie jak to często bywa sklepy-widma. Wymagają one niemalże ciągłej uwagi i prac związanych z rozbudową funkcjonalności. Osoba, która rozpocznie ze mną współpracę nie będzie musiała się martwić o bezpośredni kontakt z Klientem - to jest w mojej gestii.

Osoba z którą współpracowałem w tym zakresie dotychczas zmienia swój profil zatrudnienia i nie jest w stanie kontynuować współpracy ze względu na brak czasu dlatego szukam kogoś kto będzie w stanie przejąć te obowiązki.

Zapraszam do współpracy.