wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak to zrobić?

  • 3 Odpowiedzi
  • 788 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xenaxx

  • Użytkownik
  • **
  • 46
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Jak to zrobić?
« dnia: Maj 10, 2013, 12:10:48 pm »
Witam,
Najpierw napiszę jak jest teraz.W górnym poziomym panelu mam kategorie (kobieta , mężczyzna, etc) oraz, po najechaniu myszką, rozwijające się podkategorie (buty,spodnie etc.). W lewym panelu  mam producentów oraz, kolejny raz, te same kategorie.
Chciałabym to zmienić tak aby się to nie dublowało a wyglądało i funkcjonowało następująco. Górny poziomy panel pozostaje bez zmian.  W lewym panelu chciałabym umieścić producentów ale w połączeniu z kategoriami i podkategoriami produktów. Na przykład coś takiego jak poniżej.

Adidas
             kobieta
                                buty
                                spodnie
             mężczyzna
                                buty
                                spodnie
-------------------------------------------
Krótko mówiąc chodzi o przyporządkowanie kategorii produktów do producentów.

Jesli to mozliwe, chciałabym także, żeby wyświetlała się  tylko lista producentów ale bez nagłówka "kategorie"

Jestem mocno początkująca więc prosze o łopatologiczne rady  :'(

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak to zrobić?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2013, 12:33:16 pm »
po pierwsze: producent to nie kategoria. ale mozesz w nazwie kategorii mozesz uzyc nazwy producenta.

bardziej zrozumiale: (tutaj nie wiem na jakiej wersji pracujesz wiec ciezko mi napisac dokladnie co i gdzie znajdziesz) w kazdym razie jak masz producentow to wrzuc ich w prucentow i przyporzadkuj odpowiedniego pod przedmiot. ponadto utworz glowne kategorie nazwami producentow i podkategorie - damskie meskie itd). wtedy w bloku kategorii bedziesz miala w glownej linii producentow z podkategoriami wiec juz blok producentow nie bedzie potrzebny jak dodasz do niego wszystkie produkty danego producenta, czyli przypiszesz produkt do kilku kategorii, z Twojego przykladu np. Adidas, meskie, spodnie, czyli jeden produkt znajduje sie w 3 kategoriach.

poza tym mozesz gdzies sobie wrzucic sam link: producenci bez ich wyszczegolnienia, bo to masz juz w kateogriach. wtedy Klient bedzie widial poprawnie produkty tak w momencie wejscia w kategorie jak i w producentow.
design4VIP z innej strony...

*

Offline xenaxx

  • Użytkownik
  • **
  • 46
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Jak to zrobić?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2013, 02:02:41 pm »
W załącznikach wrzuciłam o jaki efekt mi chodzi. Wersja 1.5.4

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak to zrobić?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2013, 04:04:03 pm »
dokladnie takie rozwiazanie masz powyzej. tutak prodentem sa poprostu zwykle kategorie glowne, a kategorie wlasciwe sa podkategoriami.
design4VIP z innej strony...