wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Logowanie do sklepu

  • 5 Odpowiedzi
  • 3843 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline borat200

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Logowanie do sklepu
« dnia: Październik 17, 2009, 04:40:06 pm »
Witam
Problem taki że nie mogę się zalogować do sklepu, do adm nie ma problemu.
Jeśli źle wpiszę dane wyskakuje monit błąd, no i ok, jednak jeśli poprawnie wpiszę login i hasło to odświeża str. ale nic po za tym... dalej wyświetla pola do zalogowania na trzech zainstalowanych wersjach 118beta 1.22 i ang 1.24 to samo.
System jest na serwerze home.pl
Jeśli ktoś może coś poradzić będę dźwięczny.
pozdrawiam

*

MERA

  • Gość
Odp: Logowanie do sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2009, 05:34:36 pm »
może być problem z plikiem htaccess

*

Offline borat200

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Logowanie do sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2009, 08:08:01 pm »
może być problem z plikiem htaccess

hmmm przywróciłem wszystko jak po instalce bez htaccess, potem i tak przypomniałem sobie ze w wersji 1.24 nic od poczatku nie zmienialem
mozna zobaczyc pod www.e-topsklep.eu

jesli chodzi o .htaccess to juz inna bajka gdyz po wygenerowaniu czegos takiego po wlaczeniu przyjaznych url no poprostu bialą plame ekranie tylko mozna zobaczyc i tu nastepna porazka :(
# .htaccess automaticaly generated by PrestaShop e-commerce open-source solution
# http://www.prestashop.com - http://www.prestashop.com/forums

# URL rewriting module activation
RewriteEngine on

# URL rewriting rules
RewriteRule ^([a-z0-9]+)\-([a-z0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/([_a-zA-Z0-9-]*)\.jpg$ /img/p/$1-$2$3.jpg [L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/([_a-zA-Z0-9-]*)\.jpg$ /img/c/$1$2.jpg [L,E]
RewriteRule ^lang-([a-z]{2})/([a-zA-Z0-9-]*)/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)\.html(.*)$ /product.php?id_product=$3&isolang=$1$5 [L,E]
RewriteRule ^lang-([a-z]{2})/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)\.html(.*)$ /product.php?id_product=$2&isolang=$1$4 [L,E]
RewriteRule ^lang-([a-z]{2})/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /category.php?id_category=$2&isolang=$1 [QSA,L,E]
RewriteRule ^([a-zA-Z0-9-]*)/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)\.html(.*)$ /product.php?id_product=$2$4 [L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)\.html(.*)$ /product.php?id_product=$1$3 [L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /category.php?id_category=$1 [QSA,L,E]
RewriteRule ^content/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /cms.php?id_cms=$1 [QSA,L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)__([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /supplier.php?id_supplier=$1$3 [QSA,L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)_([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /manufacturer.php?id_manufacturer=$1$3 [QSA,L,E]
RewriteRule ^lang-([a-z]{2})/(.*)$ /$2?isolang=$1 [QSA,L,E]

# Catch 404 errors
ErrorDocument 404 /404.php

oczywiście  allow_url_fopen  jest 'on'
ale mniejsza o to, zmartwienie to te logowanie.
pozdrawiam i dzieki mimo wszystko za odzew


*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Logowanie do sklepu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2009, 08:29:41 pm »
Zacznijmy od tego ze home.pl ma własną wirtualizacje oraz inne "lepsze" rozwiązania, które skutecznie wywalają standardowe htaccess'y (nie tylko zresztą to).

Nastepna sprawa to wyczyszczenia cache w przegladarce i ciastek z domeny, lub uzycie innej przegladarki.

jak nie pomoze - zajrzymy głębiej :)



Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline rrr

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Logowanie do sklepu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2009, 10:10:35 am »
kurde mam ten sam problem ale z przegladarkami na IE to samo co u kolegi na opera jest ok jak to zrobic aby na IE tez bylo ok

*

Offline malesiak

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Logowanie do sklepu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2009, 03:15:30 am »
Witam,

niestety również mam na home.pl i nie mogę się zalogować, po uprzedniej rejestracji na własny sklep (na admina bez problemu). Czy jest jakiś sposób lub trik?

Pozdrawiam

-----------------EDIT------------------

Udało mi się znaleźć rozwiązanie naszych problemów na tym forum:
http://prestashopforum.pl/index.php?topic=679.0

DZIAŁA! )