wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.hirlux.pl

  • 4 Odpowiedzi
  • 2833 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline g4jo5

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
www.hirlux.pl
« dnia: Sierpień 26, 2009, 10:06:53 pm »
Witam wszystkich :)

Chciałbym przedstawić Wam moje dwa, nowe wdrożenia Presty :

www.hirlux.pl    oraz  www.krainawnetrz.pl

Mając na uwadze moje skromne umiejętności liczę na konstruktywną krytykę :)

Pozdrawiam

*

Offline zamarcin75

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: www.hirlux.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:35:40 am »
witaj sklepik ok. Mam problem z chatem który masz po prawej , nie mogę wpisać żadej wiadomości i wysłać używam Opery to jedna sprawa . Druga to na głównej nazwy polecanych produtków nachodzą na opis . Jeżeli możesz napisz jakich modułów użyłeś do tego chatu i slide zdjęć na głównej

*

Offline g4jo5

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: www.hirlux.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2009, 10:33:36 am »
chat po prawej to modul GG :] dostepny za friko na stronie Gadu Gadu. Jeśli chodzi o możliwość wysyłania wiadomości, to nie jest to możliwegdy numer GG ma status 'niedostępny' lub 'ukryty'. Zachodzące teksty - właśnie sam już to wcześniej zauważyłem i niestety nie wiem jak to zmienić, więc jakby znalazł się ktoś, kto by to wytlumaczył to będę bardzo wdzięczny :)

*

Offline bartas

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • -1
Odp: www.hirlux.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2009, 06:18:24 pm »
W modules/homefeatured/homefeatured.tpl w linii 13-tej na końcu dodaj znak < br >  - oczywiście bez zbędnych spacji. Powinno być ok.

*

Offline g4jo5

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: www.hirlux.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2009, 10:31:48 pm »
Dzięki za podpowiedź. Niestety to nic nie dało, ale problem rozwiązany - wystarczyło dodać
 trochę niżej:

<p class="product_desc"><a href="{$productLink}" title="More">< br >{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:150}[/url]</p>