wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Blocklayered złe wyswietlanie produktów

  • 3 Odpowiedzi
  • 1966 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline LUKO

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Programista
Blocklayered złe wyswietlanie produktów
« dnia: Maj 03, 2013, 10:13:44 pm »
Witam


Mam taki problem z filtrowaniem produktów:


Dla przykładu 2 produkty i ich kombinacje atrybutów:


1. product (toyota:1999. toyota:2000, toyota:2001, mazda:2001, mazda:2002, mazda:2003)2. product (toyota:2003, toyota:2004)


W momencie gdy wybiore na sklepie by wyswietlil mi toyota 2003 to wyswietla oba produkty zamiast tylko drugiego. Mysle ze problemem jest drugi atrybut (rok 2003)  ktory znajduje sie rowniez w pierwszym produkcie, ale nie w bezposrednim powiazaniu atrybutu ktory wybrałem (toyota).


Wiecie jak naprawić zeby po wybraniu dwoch atrybutów TOYOTA i 2003 wyswietlal tylko ten produkt który ma taka kombinacje?

*

Offline kadziola.jarek

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 1
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Blocklayered złe wyswietlanie produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2013, 02:21:26 pm »
Podaj adres do sklepu i wersję prestashop jakiej używasz.

Projektowanie sklepów, tworzenie modułów, wdrażanie szablonów.

*

Offline LUKO

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Programista
Odp: Blocklayered złe wyswietlanie produktów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:08:26 pm »
Niestety sklep mam na localhoscie. Wersja presty to 1.5.4.0 a modułu blocklayered 1.8.9. I niestety tak jak pisalem, mimo zrobionych kombinacji to potrafi "zlapac" rocznik z innej kombinacji mimo ze w danej kombinacji nie wystepuje (ale wystepuje w innej w tym samym produkcie - z inna marka samochodu)


Wiecie moze w którym miejscu modul ma zapytanie do bazy jakie produkty ma wyswietlic?

*

Offline LUKO

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Programista
Odp: Blocklayered złe wyswietlanie produktów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2013, 01:40:46 pm »
Niestety sklep mam na localhoscie. Wersja presty to 1.5.4.0 a modułu blocklayered 1.8.9. I niestety tak jak pisalem, mimo zrobionych kombinacji to potrafi "zlapac" rocznik z innej kombinacji mimo ze w danej kombinacji nie wystepuje (ale wystepuje w innej w tym samym produkcie - z inna marka samochodu)


Wiecie moze w którym miejscu modul ma zapytanie do bazy jakie produkty ma wyswietlic?


Inne pytanie. Znacie może moduł (wiadomo najlepiej darmowy lub w miare tani) który bedzie filtrował mi produkty w kategorii na takiej zasadzie:


jak mam ustawione w jednym produkcie w atrybutach kombinacje: Auris:1999, Corolla:2000, Corolla:1999


to żeby po wybraniu z filtru Auris i 2000 nic nie wyswietlalo a dopiero jak sie wybierze Auris i 1999 to zeby byl wyswietlony ten produkt (dana kombinacja). Niestety standardowy block layered jak wybiore [size=78%]Auris i 2000  to wyswietli mi ten produkt bo 2000 jest powiazane z Corolla (w obrebie tego samego produktu)[/size]