wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Logo na stronie głównej

  • 4 Odpowiedzi
  • 1667 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slawo

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Logo na stronie głównej
« dnia: Lipiec 11, 2013, 08:01:05 pm »
Witam. Rozpoczynam swoją przygodę z PrestaShop i po wielogodzinnym przeglądaniu wpisów na forum oraz modyfikowaniu ustawień, nie daję rady i proszę o pomoc. Mam zainstalowaną wersję 1.5.4.1, a w panelu dwa szablony: "default" i "theme". Mnie interesuje theme i ten mam odznaczony. Wprowadzając zmiany w ww. szablonie nie uzyskuję oczekiwanego efektu. Dla przykładu wgrywam swoje logo.jpg i żadnych zmian, przełączając na "default" pojawiają się nowe wpisy, jednakże bardzo rozjechane, nie trzymają się założonego szablonu. Co powinienem ustawić, zmienić itp.? Best regards. Slawo

*

Offline presta4you.com

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 82
  • 2
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Logo na stronie głównej
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2013, 11:18:07 pm »
Jeżeli nie widzisz wprowadzanych zmian to prawdopodobnie nie masz włączonego wymuszania kompilacji. Znajduje się to w ustawienia->optymalizacja.
Presta4you.com - moduły do prestashop

*

Offline slawo

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Logo na stronie głównej
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2013, 08:41:31 am »
Dziękuję za podpowiedź. Wymuś kompilację włączone i nadal nic. Wygląd strony jak w opisie pierwotnym.

*

Offline presta4you.com

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 82
  • 2
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Logo na stronie głównej
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2013, 11:46:58 am »
Wyłącz korzystanie z cache i spróbuj w trybie incognito.
Presta4you.com - moduły do prestashop

*

Offline slawo

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Logo na stronie głównej
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2013, 05:44:21 pm »
Z wgraniem logo poradziłem sobie przez ftp oraz odpowiednie ustawienia w pliku global. Mam kolejne pytanie. Jak umieścić zakładki pod logo http://www.futerkowe.kylos.pl/ Teraz wyświetla się "główna" i "akcesoria" (wcześniej było ich więcej) Mogę edytować nazwy, dokładać do zakładki główna, ale nie mogę uzyskać, by wyświetlały się osobno. Zmian dokonuję w katalog> kategorie> dodaj nowy i tam wszystkie możliwe ustawienia. Z góry dziękuję za pomoc.