wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

problem z koszykiem brak grafiki sklepu

  • 7 Odpowiedzi
  • 1367 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tomfly

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« dnia: Lipiec 19, 2013, 11:28:20 am »
mam preste 1.5.4.0 i po zainstalowaniu nowego szablonu mam problem z krokiem 1 w koszyku. Do koszyka wchodzi się bez problemu i dopiero jak przechodzi sie dalej to pojawia się strona bez grafiki sklepowej tylko z kilkoma linkami i zdjęciami kupionych produktów. Taka sytuacja ma miejsce przy 5 krokach składania zamówienia. to samo się dzieje w przypadku 1 kroku zakupów. Dodam że po zmianie na inny szablon strona działa poprawnie. W czym problem ? Szukałem na forach ale nie znalazłem nic pomocnego
www.wcbidet.pl

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2013, 01:00:19 pm »
sam sobie odpowiedziales... problem w szablonie. przebadaj jakie masz na poszczegolnych stronach glowne DIV i zobacz czy masz do nich podpiete style
design4VIP z innej strony...

*

Offline And63

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 89
  • 3
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2013, 01:02:28 pm »
Sam sobie odpisałeś :) - problem tkwi w szablonie - prawdopodobnie w pliku order.php w templatce którą wykorzystujesz.

*

Offline tomfly

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2013, 03:40:03 pm »
mam rozumieć że mam badac plik order.php z szablonu ? a czy mogę podmienić ten plik z działającej templatki ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2013, 05:16:58 pm »
mam rozumieć że mam badac plik order.php z szablonu ? a czy mogę podmienić ten plik z działającej templatki ?

no jezeli tylko w szablonie masz pliki .php......

zobacz, sprawdz, ucz sie na wlasnych bledach.... szybciej bys podmienil ten plik i sprawdzil niz napisal powyzszego posta...
design4VIP z innej strony...

*

Offline tomfly

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2013, 01:07:00 pm »
Cytuj
zobacz, sprawdz, ucz sie na wlasnych bledach.... szybciej bys podmienil ten plik i sprawdzil niz napisal powyzszego posta...

po pomianie z dobrego szablonu problem już się nie pojawia i mozna sie skupić na inych :) np. na nie działającym moduler przelewy24 i rozjechanym szablonie pod IE

dzieki za naprowadzenie na trop

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2013, 01:29:34 pm »
jezeli chodzi o rozjechanie na IE to kwestia styli CSS. tutaj albo musisz doprowadzic style do ladu, bo masz bledy, albo ztworzyc osobny plik i wyswweitlac go tylko dla IE. tak nam uprzykrza MS zycie, ze ze stymami w ich przelagarce nie jest tak pieknie jak w innych.... tworzenie storny dzialajacej poprawnie we wszystkich przegladarkach to nielada wyczyn ;)


co do przelewu24, podales tyle informacji, ze moge tylko napisac: poprawic bledy....
design4VIP z innej strony...

*

Offline tomfly

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: problem z koszykiem brak grafiki sklepu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2013, 10:46:04 pm »
jeżeli chodzi o przelewy24 to wprowadziłem zmiany z tej dyskusji http://www.prestashop.com/forums/topic/171976-przelewy24-i-wersja-15x/. Pomogło połowicznie ale nie przenosi do strony płatności

Cytuj
jezeli chodzi o rozjechanie na IE to kwestia styli CSS. tutaj albo musisz doprowadzic style do ladu, bo masz bledy, albo ztworzyc osobny plik i wyswweitlac go tylko dla IE. tak nam uprzykrza MS zycie, ze ze stymami w ich przelagarce nie jest tak pieknie jak w innych.... tworzenie storny dzialajacej poprawnie we wszystkich przegladarkach to nielada wyczyn

A moż mi cos więcej napisać jak zrobić taki css który byłby tylko wykonywany przez IE ?