wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Brak id_kraju w panelu rejestracji nowego klienta

  • 3 Odpowiedzi
  • 1409 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline piome

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Brak id_kraju w panelu rejestracji nowego klienta
« dnia: Sierpień 13, 2013, 01:17:16 pm »

Po skończeniu rejestracji nowego klienta- po wprowadzeniu adresu pojawia się powyższy błąd. W bloku adresu nie ma okna "Kraj" :


Dopatruję się problemu z plikiem? lub plikami? adresów u mnie w P. 1.5.4.1, a tak w ogóle, to chciałbym, aby mogli- rejestrować się i podawać adresy tylko klienci "firmowi", to jest tacy, którzy mają nr NIP świadczący o prowadzonej działalności gosp. Interesuje mnie "adres do faktury" i opcjonalnie "adres doręczenia" jeśli inny od "fakturowego". Reszta- prywatnych danych jest zbędna. Próbuję, to ogarniać tłumaczeniami, ale nie do końca- da się. Oczywiście, jak na razie sprawa "id_klienta", jest nie do przejścia, ale to jest jakiś ewidentny błąd. Będę wdzięczny za podzielenie się pomysłami zmierzającymi do rozwiązania tych problemów.
Piotr

*

Offline piome

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Brak id_kraju w panelu rejestracji nowego klienta
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2013, 03:53:34 pm »
W czasie instalacji Presty doszło do uszkodzenia- przesłanie przez FTP pliczków autentication, załatwiło sprawę min. okienka "Kraj", co nie zmienia faktu, że w Preście 1,5 , cały domyślny panel rejestracji- wygląda tak sobie- o wiele lepiej było w 1.4 i teraz nie wiem czy możliwa jest podmianka właściwych plików z 1,4 do 1,5 i czy przyniesie to pożądany efekt. Jak ktoś wie, to niech napisze
Piotr

*

Offline piome

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Brak id_kraju w panelu rejestracji nowego klienta
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2013, 05:40:58 pm »
Nie- jednak myliłem się, cały czas coś nie gra z tym id_kraju , a więc problem ciągle aktualny

*

Offline piome

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Brak id_kraju w panelu rejestracji nowego klienta
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2013, 07:27:50 pm »
Widzę, że nikt tego nie czyta, ale jeszcze spróbuję, bo sytuacja klaruje się- można zarejestrować się na pierwszy adres- pojawia się okienko "Kraj", ale jeśli chce się dodać kolejny adres np. dostawy, to już nie da się bo nie ma obowiązkowego id_Kraj