wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z ograniczeniami modułu

  • 4 Odpowiedzi
  • 1175 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lukaszlis

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 80
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Właściciel
Problem z ograniczeniami modułu
« dnia: Listopad 15, 2013, 01:17:07 pm »
Witam
Zmieniałem ustawienia w module PayU. Chciałem dodać język angielski do sklepu. No ale po moich zabawach sklep padł. Wyświetla się tylko logo na stronie i nic więcej. Żadnego modułu, nic. W ustawieniach grup wszystkie moduły mam po lewej stronie jako nieautoryzowane. Przenoszenie ich na prawo do autoryzowanych nic nie daje. Ciągle zmieniają się na nieautoryzowane. I tu najdziwniejsza sprawa- robiłem to rano. W nocy serwerowcy zrobili backup. Po przywróceniu go nic to nie daj. Dalej mam na przykład moje testowe zamówienia z dziś. Pomoże ktoś bo mi się już chce z okna skoczyć... Strona sklepu to lavendic.pl

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z ograniczeniami modułu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2013, 01:54:03 pm »
po pierwsze opisalbys swoje "zabawy" bo co nakombinowas to tylko ty mozesz wiedziec, po drugie wchodzac na sklep jest od "zamkniety" wiec za wiele tez nie da sie na ten temat powiedziec ze zrodla storny.
design4VIP z innej strony...

*

Offline lukaszlis

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 80
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z ograniczeniami modułu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2013, 01:56:52 pm »
W zasadzie to nic więcej nie zrobiłem poza tym co opisałem w poście. Problem leży w tym, że wszystkie moduły w Back Office w zakładce grupy są po lewej stronie jako nieautoryzowane. I za kazdym razem jak je przenoszę na prawo to i tak wracają...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z ograniczeniami modułu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2013, 02:47:39 pm »
Chciałem dodać język angielski do sklepu. No ale po moich zabawach sklep padł.
tyle opisales, wiec? moze inaczej, chcesz pomocy to opisz problem dokladnie, co robiels, gdzie grzebales, odblokuj sklep aby mozna bylo zobaczyc w ktorym miejscu sie sypie.

co to wg ciebie grupy w modulach? bo pierwszy raz z takimi okresleniami sie spotykam jak grupy modulow w BO po lewej czy prawej stornie... zrob screeny, bo inaczej wydaje mi sie, ze nie da sie zrozumiec twojego problemu
design4VIP z innej strony...

*

Offline lukaszlis

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 80
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z ograniczeniami modułu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2013, 09:21:35 pm »
Problem rozwiązany. Nie wiem jakim cudem, ale pomogło przeinstalowanie modułu orderrefchange. Nic przy nim nie grzebałem- tym bardziej dziwna sprawa. Tak czy siak jakby komuś się tak stało to niech sprawdzi ten moduł:-).