wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Domyślny dostawca 1.5

  • 1 Odpowiedzi
  • 1126 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline martinez

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Domyślny dostawca 1.5
« dnia: Marzec 06, 2014, 06:35:38 pm »
Witam,


Moje pytanie dotyczy wyświetlania domyślnego dostawcy w koszyku na stronie głównej sklepu. Chodzi o to, że w panelu adm. w wysyłka - wysyłka w polu domyślny dostawca wpisałem najlepsza cena bo wiadomo, że niska cena dostawy kusi klientów. Spośród różnych sposobach dostawy mam także odbiór własny w punkcie sklepu, który jest de facto najtańszy . I teraz zaczyna się mój problem. Domyślny sposób dostawy w tym układzie to właśnie ów odbiór własny, przy którym widnieje mylące dla klienta stwierdzenie darmowa wysyłka! (link do zdjęcia poniżej) Program logicznie wybrał najtańszy sposób dostawy ale nie jest on zgodny z prawdą. Moje pytanie brzmi - czy jest jakaś magiczna sztuczka aby po zaznaczeniu w domyślny dostawca - najlepsza cena nie brało pod uwagę opcji odbiór własny? Mimo tego, że jest najtańszy nie chciałbym aby pojawiał się w domyślnym sposobie dostawy w koszyku. Pomożecie? Będę wdzięczny za jakiś pomysł, który rozwiąże ten problem. Dzięki.


http://i57.tinypic.com/2wh4hsi.png




*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Domyślny dostawca 1.5
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2014, 07:11:20 pm »
jak sam zauwazyles, najlepszy i najtanszy to zawsze bedzie odbior osobisty.... sposoby na jego pominiecie to albo kombinacje w core i dodanie np {if $cena_wysylki>0} albo zmiana domyslnego przewoznika na tago zazwyczaj najtanszego, np. jak masz PP i kuriera to czesciej PP jest najtansza wiec twgo wybierasz jako domyslnego, to najprostsza metoda. 
design4VIP z innej strony...