wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nietypowe rozwiązanie

  • 5 Odpowiedzi
  • 16082 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Nietypowe rozwiązanie
« dnia: Kwiecień 13, 2014, 03:36:20 pm »
W aktualnych trendach coraz bardziej jest wykorzystywany js; tutaj sklep na Preście: http://phenotype.pl/




Czekam aż będą sklepy oparte o famo.us :D
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Nietypowe rozwiązanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2014, 05:47:20 pm »
hmmm ciężko ogranąć :) ale nietypowe rozwiązanie jako galeria super jako klient nie wiedziałbym gdzie co i jak
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline Prest

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 1
  • www.Selljus.pl
    • Presta shop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nietypowe rozwiązanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2014, 07:30:25 am »
west ma rację. Tego typu sklepu są jak najbardziej efektowne ale nie zawsze praktyczne.
prestashop

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nietypowe rozwiązanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2014, 10:07:08 am »
widze, ze sie ruszyl watek, wiec wrzuce swoje 5 groszy ;)

jak dla mnie jest to strona wyprzedzajaca (w dobrym kierunku) obecne projekty. jest bardzo czysta, intuicyjna, nie przeladowana, z dobrze wykorzystanymi (nawet darmowymi modulami. np. azgallery). jest co byc powinno wyraznie i co ma sie rzucac w oczy tak wlasnie dziala.

kwestia wykorzystania 'one site' bardzo fajnie rozwiazana. patrzac na obecny, rozsnacy w zastraszajacym tempie ruch urzadzen mobilnych przy ecommerce jest to przyszlosciowe rozwiazanie. mysle, ze trend tego typu storn to juz kwestia najblizszych miesiecy....

jak dla mnie strona 8/10 (-2pkt za niedopracowanie - przeladowanie skryptami - pod katem starszych przegladarek np. IE7)
design4VIP z innej strony...

*

Offline pawlo78

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nietypowe rozwiązanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2015, 01:43:07 pm »
Wiem, ze wątek trochę stary, ale chcę dorzucić swoją opinię.


Otóż moim zdaniem, o ile wygląda bajerancko, to wydaje mi się niepraktyczne. Jednak klient też jest przyzwyczajony do pewnych schematów sklepów.


No i jeszcze jedno odczułem po wejściu. Skoro strona jest taka "ekskluzywna" cena też zapewne jest "ekskluzywna". Tutaj zależy już od klienta czego szuka. Ja na internecie szukam rzeczy tańszych, ekskluzywne wolę dotknąć.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nietypowe rozwiązanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2015, 09:45:35 am »
No i jeszcze jedno odczułem po wejściu. Skoro strona jest taka "ekskluzywna" cena też zapewne jest "ekskluzywna". Tutaj zależy już od klienta czego szuka. Ja na internecie szukam rzeczy tańszych, ekskluzywne wolę dotknąć.
jak sadze, "cena" odnosi sie do kosztow postawienia takiego szalbonu? jezlei tak, to.... sprawa prosta... chcesz cos sprzedac musisz na sioebie wzrocic uwage, sklepy identyczne z innymi (szablon default) maja to do siebie, ze klent nie wraca bo zapomina "gdzie to bylo" taki sklep inny niz wszystkie zapada w pamieci i powroty sa o wiele czestsze. to potwierdzaja tak ogolne jak i moje osobiste badania stron, ktore sam robilem (przerabialem). no i dochodzimy do sedna... inwestujesz == zarabiasz. a przy takim sklepie "do zapamietania" spokojnie mozna ceny o te 2-5% podniesc wgledem konkurencji, ktora opiera sie na sklepach na "tanszych rzeczach"....
design4VIP z innej strony...