wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Edycja gotowego modułu

  • 0 Odpowiedzi
  • 1219 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bankmonet.pl

  • Tubylec
  • ****
  • 174
  • 0
    • http://bankmonet.pl
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Edycja gotowego modułu
« dnia: Kwiecień 27, 2014, 11:28:09 am »
Witam uprzejmie,


jestem dość aktywnym użytkownikiem forum, jednakże liczę, że moje banalne pytania będą również pomocą dla innych.


Mam do swojego sklepu:
http://www.bankmonet.pl/

dodany fajny moduł: blok uproszczonego logowania, widoczny na większości podstron sklepu.





Moje pytanie i prośba dotyczy jego edycji. Chciałbym, aby po zalogowaniu wzbogacić ten moduł o jeszcze jeden odnośnik "moje aukcje" - oczywiście widoczny dopiero po zalogowaniu się na sklep.


Sprawa jest dość trudna z uwagi na fakt, że link do "moje aukcje" w url ma coś takiego:
 http://www.bankmonet.pl/module/auctions/myauctions

Czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć rozwiązanie?

Znalazłem w pliku blockmyaccountl.tpl :



{if $psversion > "1.5.0.0"}
<!-- Block myaccount module -->
<div class="block myaccount">
   <h4 class="title_block"><a href="{$link->getPageLink('my-account', true)|escape:'html'}" title="{l s='My account' mod='blockmyaccountl'}">{l s='My account' mod='blockmyaccountl'}[/url]</h4>
   <div class="block_content">
     {if $logged}    <ul class="bullet">
         <li><a href="{$link->getPageLink('history', true)|escape:'html'}" title="">{l s='My orders' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         {if $returnAllowed}<li><a href="{$link->getPageLink('order-follow', true)|escape:'html'}" title="{l s='My merchandise returns' mod='blockmyaccountl'}">{l s='My merchandise returns' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>{/if}
         <li><a href="{$link->getPageLink('order-slip', true)|escape:'html'}" title="{l s='My credit slips' mod='blockmyaccountl'}">{l s='My credit slips' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         <li><a href="{$link->getPageLink('addresses', true)|escape:'html'}" title="{l s='My addresses' mod='blockmyaccountl'}">{l s='My addresses' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         <li><a href="{$link->getPageLink('identity', true)|escape:'html'}" title="{l s='My personal info' mod='blockmyaccountl'}">{l s='My personal info' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         {if $voucherAllowed}<li><a href="{$link->getPageLink('discount', true)|escape:'html'}" title="{l s='My vouchers' mod='blockmyaccountl'}">{l s='My vouchers' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>{/if}
         {$HOOK_BLOCK_MY_ACCOUNT}
      </ul>
      <p class="logout"><a href="{$link->getPageLink('index', true, NULL, "mylogout")|escape:'html'}" title="{l s='Sign out' mod='blockmyaccountl'}">{l s='Sign out' mod='blockmyaccountl'}[/url]</p>
          {else}


   




 
      <div style="border: 0; padding: 7px; text-align: center; widht:100px;">
         <form action="{$link->getPageLink('authentication', true)}" method="post">
            <div style="text-align: center;">
               {l s='E-mail address' mod='blockmyaccountl'}

               <input type="text" id="email" name="email" value="{if isset($smarty.post.email)}{$smarty.post.email|escape:'htmlall'|stripslashes}{/if}" style="width:90%"/>

               {l s='Password' mod='blockmyaccountl'}

               <input type="password" id="passwd" name="passwd" value="{if isset($smarty.post.passwd)}{$smarty.post.passwd|escape:'htmlall'|stripslashes}{/if}" style="width:90%"/>


            <div style="padding: 0px 22px 0px 22px;"><input type="submit" id="SubmitLogin" name="SubmitLogin" value="{l s='Log in' mod='blockmyaccountl'}" class="button" /><>
            <>
         </form>
         <div style="text-align: center;">
            <a href="{$link->getPageLink('password', true)}">{l s='Forgot your password?' mod='blockmyaccountl'}[/url]
         <>
         <div style="text-align: center;">
            <a href="{$link->getPageLink('my-account', true)}">{l s='No account yet?' mod='blockmyaccountl'}[/url]
         <>
   
   <>


   {/if}
   <>
<>
{else}
<div class="block myaccount">
   <h4><a href="{$link->getPageLink('my-account.php', true)}">{l s='My account' mod='blockmyaccountl'}[/url]</h4>
   <div class="block_content">
     {if $isLogged or $logged}   <ul class="bullet">
         <li><a href="{$link->getPageLink('history.php', true)}" title="">{l s='My orders' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         {if $returnAllowed}<li><a href="{$link->getPageLink('order-follow.php', true)}" title="">{l s='My merchandise returns' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>{/if}
         <li><a href="{$link->getPageLink('order-slip.php', true)}" title="">{l s='My credit slips' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         <li><a href="{$link->getPageLink('addresses.php', true)}" title="">{l s='My addresses' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         <li><a href="{$link->getPageLink('identity.php', true)}" title="">{l s='My personal info' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>
         {if $voucherAllowed}<li><a href="{$link->getPageLink('discount.php', true)}" title="">{l s='My vouchers' mod='blockmyaccountl'}[/url]</li>{/if}
         {$HOOK_BLOCK_MY_ACCOUNT}
      </ul>
      <p class="logout"><a href="{$link->getPageLink('index.php')}?mylogout" title="{l s='Sign out' mod='blockmyaccountl'}">{l s='Sign out' mod='blockmyaccountl'}[/url]</p>
        {else}
              <div style="border: 0; padding: 7px; text-align: center; widht:100px;">


           <form action="{$link->getPageLink('authentication.php', true)}" method="post">
            <div style="text-align: center;">
               {l s='E-mail address' mod='blockmyaccountl'}

               <input type="text" id="email" name="email" value="{if isset($smarty.post.email)}{$smarty.post.email|escape:'htmlall'|stripslashes}{/if}" style="width:90%"/>

               {l s='Password' mod='blockmyaccountl'}

               <input type="password" id="passwd" name="passwd" value="{if isset($smarty.post.passwd)}{$smarty.post.passwd|escape:'htmlall'|stripslashes}{/if}" style="width:90%"/>


            <div style="padding: 0px 22px 0px 22px;"><input type="submit" id="SubmitLogin" name="SubmitLogin" value="{l s='Log in' mod='blockmyaccountl'}" class="button" /><>
            <>
         </form>
         <div style="text-align: center;">
            <a href="{$link->getPageLink('password.php', true)}">{l s='Forgot your password?' mod='blockmyaccountl'}[/url]
         <>
         <div style="text-align: center;">
            <a href="{$link->getPageLink('my-account.php', true)}">{l s='No account yet?' mod='blockmyaccountl'}[/url]
         <>
   
   <>


   {/if}
   <>
<>
{/if}
<!-- /Block myaccount module -->














Wiem mniej więcej ze swojego doświadczenia co, za co odpowiada, jednakże co i gdzie mam wstawić, aby moduł działał prawidłowo.


Serdecznie dziękuję