wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[Problem] Brak szczegółów zamówienia

  • 18 Odpowiedzi
  • 5074 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: [Problem] Brak szczegółów zamówienia
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2014, 11:40:19 am »
no to na poczatku trzba bylo pisac, ze chodzi o historie ;)

widze, ze history cos mieli, mieli i d.... tutaj przyczyn mzoe byc wiele, od bledu w skyptach js do bledow w kontrolerach przez bledy w zapisach bazy danych. najlepiej zaczac od wlaczenia konsoli bledow i sprawdzeniu co wywali, ewentualnie zagladac w logi serwera, tam tez powinno wywalic przyczyne. ale tez druga rzecz. wlacz przyjazne URL i sprawdz czy sie aby nie porawi. moze tak jak pisales wczesniej, z tymi linkami rozszezonymi i przyjaznymi link w szablonie prowadzi do przyjaznego a probuje z pelnym... to tez mzoe byc blad szablonu ;/ jak pisalem wczesniej, przyczyn mzoe byc wiele dlatego zacznij od konsoli bledow.

dziwna rzecza jest tez fakt, ze historia przeladowuje strone... raczej szczegoly powinny pojazac sie w ajaxie bez przeladowania. to daje obraz na bledy w skryptach js. a mzoe jakies obraniczenia po stronie serwera? sprawdz logi.... tak na sucho ciezko cokolwiek powiedziec ;/
design4VIP z innej strony...

*

Offline macio8888

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: [Problem] Brak szczegółów zamówienia
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 03, 2014, 07:26:01 pm »
Moi Drodzy,
postawiłem sobie na szybkiego serwer na swoim kompie i ruszyło wszystko...
Po tym jak zainstalowałem od nowa prestashop na hostingu cba i nie działały te szczegóły, już praktycznie byłem pewien, że to jakieś ograniczenia serwera tak jak napisał deejay3...
Trzeba jednak jak najszybciej przenieść się na docelowy serwer, mam nadzieję, że tam będzie bez problemów śmigało:)


Dziękuję Wam bardzo za pomoc i pozdrawiam,
macio8888

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: [Problem] Brak szczegółów zamówienia
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2014, 08:59:02 pm »
ale sparawdz jeszcze logi serwera, mzoe da sie sprawe zalatowic httacces-em. chociaz z CBA roznie bywa z presta, na jednych kontach chodzi na innych nie... z nimi tez mozna sie dogadac, ale trzeba wskazac dokladnie co i jak nalezy zmienic ;) jakbys mogl jeszcze wrzucic logi z ostatnich 20-50 wpisow, moze udalo by sie sprawe i na tym serwerze rozwiazac. tak dla "potomosci" ;) 
design4VIP z innej strony...

*

Offline macio8888

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: [Problem] Brak szczegółów zamówienia
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 03, 2014, 10:55:48 pm »
Przeniosłem się na serwery firmy alte.pl - i tam również wszystko śmiga bez problemu:)


deejay3 chętnie bym podrzucił logi, ale w przypadku cba.pl nie mam pojęcia skąd je wziąć, może ktoś wie?