wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kilka pytań dotyczących Presty

  • 4 Odpowiedzi
  • 1120 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dejron

  • Użytkownik
  • **
  • 30
  • 0
Kilka pytań dotyczących Presty
« dnia: Czerwiec 10, 2014, 10:29:56 am »
Witam

Jak w temacie, mam kilka pytań z którymi sobie nie radzę, może znajdzie się tu ktoś kto mi pomoże ?

1. niepoprawne zliczanie wartości kodu rabatowego - czasami się zdaża że źle zlicza wartość końcową po wpisaniu kodu rabatowego.
2. Wszystkie e-maile ładnie dochodzą prócz tego że towar został właśnie zamówiony, mam poprawnie skonfigurowany moduł "powiadomień e-mail"
3. alerty z informacją o stanach magazynowych nie dochodzą mimo że jest ustawione na 3 i po przekroczeniu tego stanu powinien dochodzić e-mail, a jednak tak się nie dzieje
4. Da się wyłączyć moduł producentów ?

Jeśli ktoś zna odpowiedzi na te pytania bardzo proszę o pomoc.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kilka pytań dotyczących Presty
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2014, 11:07:46 am »
1. troche za malo informacji, jak masz ustawione, czo znaczy "zle zlicza" itp. tutaj najepiej podaj jak najbardziej szczegolowy przyklad.
2, 3 - sprawdz czy w katalogu ./module/mailalerts/mail masz katalog ./pl oraz czy sa w nim poprawne pliki .html, .txt
4. PA > moduly > blok producentow (blockmanufacturers)
design4VIP z innej strony...

*

Offline dejron

  • Użytkownik
  • **
  • 30
  • 0
Odp: Kilka pytań dotyczących Presty
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2014, 12:55:23 pm »
1. Klient zamówił towar 2x 39 zł do tego dostał rabat 30% + przesyłka 16 zł powinno wyjść 62,80 zł a wyszło 94 zł
2. W katalogu ./module/mailalerts/mail mam katalog pl a w nim: customer_qty.html | customer_qty.txt | new_order.html | new_order.txt | productcoverage.html | productcoverage.txt | productoutofstock.html | productoutofstock.txt i to wszystko. Czy brakuje mi jakiś plików ? a jeśli tak skąd mogę je pobrać ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kilka pytań dotyczących Presty
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2014, 01:20:12 pm »
1. czyli nie dostal rabatu.... albo nie wprowadzono bomu, albo jest zle skonfigurowany.... przy tych obecnych informacjach to tyle co moge powiedziec....

2. to, ze sa pliki to jeszcze nic, dwa, pliki powinny byc w katalogu jezyka czyli ....../mails/pl/ i sprawdz czy w ogole zawieraja teresc. wiele pakietow jezykowych zawiera pliki, ale puste....
kolejna rzecz to sprawdz czy modul jest wlaczony, bo to, ze jest zainstalowany to jedno, ale nieraz przez przypadek mozna wylaczyc modul i tego nie zauwazyc, bo konfiguracja jest mozliwa, ale modyl nie jest wlaczony. inna rzecz, moze nie zainsalowal sie, albo zostal usuniety z hooka. odinstaluj i zainstaluj modul ponownie.
design4VIP z innej strony...

*

Offline dejron

  • Użytkownik
  • **
  • 30
  • 0
Odp: Kilka pytań dotyczących Presty
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2014, 02:12:06 pm »
Maile już działają, skopiowałem cały katalog pl z /module/mailalerts/mail z nowej Polskiej wersji PS. I jakoś wszystko ładnie działa :) dziękuję za podpowiedź :)