wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Własny block CMS na innych podstronach. Jak dodać?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1785 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline giekuss

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Własny block CMS na innych podstronach. Jak dodać?
« dnia: Lipiec 01, 2014, 02:47:45 pm »
Mam taki pewien problem używam Prestashop 1.6.0.6 i przerabiałem cały wygląd defaultowej templatki. Ale zatrzymałem się na tym jak dodać Własny block cms, aby on nie był tylko wyświetlany na stronie głównej, ale również na podstronach.

Co więcej poradziłem sobie dodając kod HTML do każdego z interesującego mnie pliku .tpl, ale interesuje mnie, aby to było aktualizowane wszystko za jednym razem, co więcej bo mam tłumaczenie templatki na inne języki i to mnie również ogranicza, bo samym html tego nie zrobię, tylko już musiałbym pisać funkcje, która mi załaduje odpowiedni kod html dla każdego z języka i tu już dużo pracy się na to składa.

Dlatego jak możecie to mnie nakierujcie na to jak to wykonać. Naprawdę jak to skończę to będę w pełni zadowolony z moich działań w ostatnim miesiącu.

*

Offline giekuss

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Własny block CMS na innych podstronach. Jak dodać?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2014, 04:10:21 pm »
Jeszcze z jednym problemem muszę się zmierzyć. Otóż chciałbym przetłumaczyć menu dla każdego z języków.
Z Panelu wychodzi na to, że nie mogę tego dla każdego z języka przetłumaczyć :/


W bazie znalazłem coś takiego, aczkolwiek w menu mam 4 pozycje odpowiednio: Strona Główna, Kontakt, O Nas, Moje Konto.