wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Formularz kontaktowy - rozbudowa

  • 1 Odpowiedzi
  • 1869 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Fera

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Formularz kontaktowy - rozbudowa
« dnia: Sierpień 05, 2014, 01:47:39 pm »
Witam


Chciałabym odrobinę rozbudować formularz kontaktowy, tak, żeby wyglądał następująco:



1. imię i nazwisko
2. temat:
3. e-mail:
4. numer telefonu (opcjonalnie)


Temat zapytania niech się rozwija na:
1. pytanie o produkt do projektanta (to zapytanie musi pojawić się w mailu projektanta i moim)
2. pytanie o zamówienie
3. problemy techniczne
4. reklama i marketing
5. chcę sprzedawać swoje produkty
6. inne


Działam na Prestashop 1.6.0.8.


I chciałabym móc go podpiąć do strony CMS (tę stronę mam w menu i w niej będą dane kontaktowe).


Czy byłby ktoś tak miły i mi pomógł - jestem niestety noga w php :-(


Z góry ogromnie dziękuje za pomoc

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Formularz kontaktowy - rozbudowa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2014, 02:56:19 pm »
raczej to temat do dzialy Rynek. rozbudowa to nie taka rzecz, ot na juz, bo dochodza zmienne wysylane, przebudowa maila itp. tak samo podpiecie pod CMS, tutaj wymagana bedzie przerobka kontrolera CMSa i dodanie returna wysweitlenia storny kontaktu. tutaj tez... albo utworzenie zalesnsci (if) dla poszczegolnych stron gdzie ma sie wysweitlic albo wysweitlenie w kazdej stronie CMS... no, nie jest to taka robota, ze bez szczatkowej, podstawowej znajomosci PHP oraz Smarty mozna by kogos nakierowac na rozwiazanie tego zadania. jezeli nie masz pojecia, jak piszesz, o programowaniu w tych jezykach raczej pozostaje zamowic gotowca, albo przebudowa silnika (jak wspomnialem powyzej) albo utworzenie (kupno) modulu stworzonego pod takie rozwiazanie.
design4VIP z innej strony...