wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Ograniczenie ilości kodów rabatowych w koszyku - nietypowa sytuacja

  • 2 Odpowiedzi
  • 1362 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kamkru

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Ograniczenie ilości kodów rabatowych w koszyku - nietypowa sytuacja
« dnia: Sierpień 27, 2014, 10:51:12 am »
Witam serdecznie,


Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwe na sztywno ustawienie aby do koszyka można było dodać wyłącznie 1 kupon rabatowy?


Rozwiązanie mojego problemu poprzez ustawianie cart_rule_restriction na wartość 1 nie wchodzi w grę z prostego powodu - korzystam z modułu rabat na start, który przyznaje Klientom rabat o wartości x po zarejestrowaniu konta.


Przyznane kody niestety łączą się z innymi rabatami i nie mam możliwości zmiany tego faktu(lub wiedz jak to zrobić), gdyż źródło modułu jest zaszyfrowane.


Interesowała by mnie sytuacja w której, Klient ma możliwość użycia tylko i wyłącznie jednego kuponu w koszyku - nawet jeżeli łączy się on z innymi lub ograniczenie łączności kuponów generowanych przez moduł rabat na start.


Wiem, że było sporo tematów odnośnie kuponów rabatowych zarówno na polskich jak i anglojęzycznych forach, jednak dotyczyły one istniejących kuponów i najzwyczajniej ustawienia ich jako niełączące się - w mojej sytuacji za każdym razem pojawia się nowy kupon rabatowy i nie jestem w stanie między jego wygenerowaniem,a użyciem zmienić mu cart_rule_restriction na 1.


Z góry dziękuje wszystkim za pomoc,
Z pozdrowieniami,
Kamkru

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Ograniczenie ilości kodów rabatowych w koszyku - nietypowa sytuacja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:57:39 am »
jeśli moduł jest szyfrowany pisz do autora :)
ewentualne obejście generujesz jeden kupon z ustawieniami jakie ci sie podobają następnie kod tego kuponu wstawiasz do maila wysyłanego klientowi podczas rejestracji [ten z hasłem]
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline kamkru

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Ograniczenie ilości kodów rabatowych w koszyku - nietypowa sytuacja
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:04:32 am »
Dziękuje za odpowiedź - do autora już napisałem - na razie otrzymałem tylko informację, że moduł nie używa cart_rule_restriction.


Zasadniczo jeżeli nie będzie chęci pomocy ze strony twórcy modułu to pójdę za Twoim tropem i wstawię jeden kupon na sztywno albo do modułu rabat na start (widzę, że mogę edytować tmp maila) albo rzeczywiście do maila powitalnego :)


Dziękuje za pomysł :)