wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Błąd przy wykorzystaniu bonu

  • 2 Odpowiedzi
  • 1908 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ProfWer

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Błąd przy wykorzystaniu bonu
« dnia: Listopad 22, 2009, 07:51:51 am »
OK, za zakupy etc każdy lient dostaje rabat... niestety mail nie przychodzi z informacją że klient taki rabat dostał -> http://prestashopforum.pl/index.php?topic=1307.0
Dziś chciałam 'wykorzystać' rabat z listy - troszkę mi się tam ich wygenerowało podczas testowania sklepu...
i kolejny zon.. dostaję błąd:

Cytuj
"Witaj, Xx YY (Wyloguj)

Moja lista: 1produktprodukty You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 1

SELECT id_product FROM `ps_category_product` WHERE `id_product`=96 AND `id_category` IN() "

ten komunikat pojawia się zaraz po zalogowaniu i dopóki się nie wyloguję nie mogę nigdzie przejść, nic nie mogę zrobić/zobaczyć - wszędzie wyświetla mi się podawy wyżej błąd.
Wie toś o co w tym  chodzi i ja to naprawić?

*

Offline ProfWer

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: Błąd przy wykorzystaniu bonu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2009, 12:04:48 am »
Najprawdopodobniej coś stało się w koszyku...
w PA w podglądzie użytkownik mam coś takiego:

Cytuj
Koszyki (10)

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 1

SELECT id_product FROM `ps_category_product` WHERE `id_product`=96 AND `id_category` IN()
ID   Data   Razem   Kurier   Akcje

*

Offline ProfWer

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: Błąd przy wykorzystaniu bonu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2009, 12:34:06 am »
Chyba znalazłam... błąd z bonami powstaje dlatego że moduł "sprawdzaj klienta" nie dodaje do bonu kategorii w których może ten bon być wykorzystany
[w PA jak zaznaczę kategorie w których może być wykorzystany kod konsument może wykorzystać bon]
pytanie:
w którym miejscu [tableli] w bazie znajdują się wygenerowane bony?