wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek

  • 6 Odpowiedzi
  • 3596 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jacul

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.3.x
  • Status: Właściciel
BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« dnia: Wrzesień 22, 2014, 01:59:17 pm »
Witam,
Od paru dni walczę z Górnym Menu Poziomym. Utworzyłem kategorie i przypisałem do nich obrazki poprzez menu Kategorie. Następnie w module dodałem je do menu. Niestety miniatury nie wyświetlają się.


Druga sprawa: Czy jest opcja edycji menu w taki sposób, żeby główne kategorie obok nazwy miały również miniaturkę? Chodzi mi o poziom zagłębienia zero, czyli sam szczyt drzewa. Obok napisu "drzwi" w menu wyświetlała się miniatura drzwi, obok "okna" miniatura okienka.


Pozdrawiam serdecznie!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2014, 02:15:53 pm »
nie za bardzo rozumiem czym rozni sie pierwszy problem od 'drugiej sprawy' to zasadniczo jedno i to samo. podstawowy modul blocktopmenu nie daje mozliwosci wyswietlania miatur. musisz albo rozbudowac sobie modul o taka opcje albo skorzystac z gotowych modulow top menu, te niestety, z tego co widzialem w takiej funkcjonalnosci sa platne i raczej nie tanie, co juz daje obraz skali trudnosci wprowadzenia takiej opcji (dla niezaawansowanego)
design4VIP z innej strony...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2014, 06:43:50 am »
blocktopmenu w wersji 1.6 pozwala na wyświetlanie obrazków kategorii. Niestety nie napisałeś jaką masz wersję sklepu.....
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:57:09 am »
blocktopmenu w wersji 1.6 pozwala na wyświetlanie obrazków kategorii. Niestety nie napisałeś jaką masz wersję sklepu.....
mam najnowszy, wlasnie zaktualizowalem do 2.0.5 i nie widze zeby byla mozliwosc dodania miniatur... owszem w rozwijanej liscie podkateogrii, tutaj tak, ale koledze chodzi o to, zeby w belce poza nazwami byly jeszcze miniaturki posczegolnych elementow menu. tego dobrodziejstwa nie ma... albo ja nie wiem gdzie szukac ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline Jacul

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.3.x
  • Status: Właściciel
Odp: BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:01:38 pm »
Mam wersje 1.6 Presty. Dokładnie tak, chodzi o ikonki na pasku menu. Swoją drogą te w podkategoriach też mi nie śmigają.

*

Offline Jacul

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.3.x
  • Status: Właściciel
Odp: BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2014, 12:55:50 pm »
Witam ponownie. Czy ktoś mi rozjaśni jak dodać te miniaturki do górnego menu? Słyszałem, że nie da się bezpośrednio na pasku (co potwierdzili panowie wyżej), jednak da się dodać miniaturki w rozwijanym menu. Próbowałem wszystkiego i niestety nic.


Używam wersji 1.6 Presty oraz domyślnej skórki boostrap.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: BlockTopMenu - nie wyświetla miniaturek
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2014, 01:08:06 pm »
Witam ponownie. Czy ktoś mi rozjaśni jak dodać te miniaturki do górnego menu? Słyszałem, że nie da się bezpośrednio na pasku (co potwierdzili panowie wyżej), jednak da się dodać miniaturki w rozwijanym menu. Próbowałem wszystkiego i niestety nic.


Używam wersji 1.6 Presty oraz domyślnej skórki boostrap.

w standardzie takich ikonek jak chcesz uzyskac sie nie da, czy to w menu czy w submenu czy sub-submenu.... czy kolejnych rozwienieciach. jak chcesz taka funkcjonalnosc to albo zainwestuj w modul Advanced Menu z addons. albo musisz dopisac taka funkjonalnosc do modulu blocktopmenu i jego szablonu 'wyswietl plik kategorii' i tyle.
design4VIP z innej strony...