wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zakupy na kredyt Żagiel S.A.

  • 69 Odpowiedzi
  • 16091 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline intro

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Programowanie PHP, Symfony, Prestashop, eCommerce - blog programisty
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:08:52 am »
No to kolego ciekawe co byś powiedział w takiej sytuacji:

Dostajesz open source'a surowego jakikolwiek system by to nie był.
Moim zdaniem będziesz potrzebował personalizacji w jakimkolwiek stopniu.
No i teraz sytuacja jest taka, że chcesz pozmieniać to i owo ale sam nie potrafisz.

Tak więc szukasz osoby, która się na tym zna i może dokonać modyfikacji, czyli de facto chcesz aby ta osoba wykonała dla Ciebie usługę. Więc na jakiej podstawie oczekujesz, że ktoś wykona dla Ciebie usługę w prezencie, co??

To tak jakbyś był kominiarzem a ktoś by chciał żebyś mu wyczyścił komin, już widzę jak z entuzjazmem i językiem na brodzie biegniesz do tej osoby i z niebywałym zadowoleniem czyścisz komin za "dziękuję".


Zastanawiam się, co by było jakby nagle Ci, co poświęcają swój wolny czas i tworzą darmowe komponenty przestali to robić.. Nawet dla najmniejszej pierdoły szukałbyś kogokolwiek kto wykona dla Ciebie modyfikację i nie marzyłbyś nawet o tym żeby zrobił to za darmo. Jedyne co to miałbyś nadzieje, że "może jest ktoś kto weźmie sporo mniej" tylko wtedy nie licz na dobrze wykonane zadanie.

Powodzenia!
Wdrożenia prestashop, modyfikacje, moduły.

devart.pl - blog o programowaniu w PHP i nie tylko

*

Offline Prezi2907

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2010, 02:24:59 pm »
Cytuj
Zastanawiam się, co by było jakby nagle Ci, co poświęcają swój wolny czas i tworzą darmowe komponenty przestali to robić.. Nawet dla najmniejszej pierdoły szukałbyś kogokolwiek kto wykona dla Ciebie modyfikację i nie marzyłbyś nawet o tym żeby zrobił to za darmo. Jedyne co to miałbyś nadzieje, że "może jest ktoś kto weźmie sporo mniej" tylko wtedy nie licz na dobrze wykonane zadanie.
To ja powiem coś takiego... Chcesz sprzedawać modułu jak Pan Podemski ... Proszę idź na allegro i daj tam info...

Zrozum znaczenie OpenSource a później pisz że nie wyobrażasz by ktoś coś za free zrobił...
Ideą OpenSource jest to że każdy daje coś od siebie za darmo i robi to ze względu na własne zainteresowania i chęć pomocy innym... Nie chcesz, nie pomagaj... Chcesz zarobić to chociaż nie rób tego na oficjalnym forum bo aż płakać się chce... Weź kasę za pomoc w integracji (bo to będzie usługą) a nie za napisanie modułu. Wklepać 3 linijki w 2 miejscach (gdzie i tak prawie cały opis obsługa z Żagla udostępnia) i brać kasę za napisanie tylko zautomatyzowanego skryptu.... SZOK... Mogę w PW napisać każdemu chętnemu gdzie i jak wpisać w presta shop te linijki kodu i dokładnie jakie wartości wypisać by cały moduł śmigał od koszyka po samą akceptację warunków żagla...

I ROBIĘ TO ZA FREE nie jak koledzy, zdziercy tylko kasę by chcieli...

Pozdrawiam i proszę pisać na PW odpiszę na każdego maila (szczerze to samą integrację wystarczy zrobić w koszyku i mamy cały banał z głowy :) bo po cholerę brać i rozdrabniać się na pod stronki lub dopisywać jakieś zbędne moduły... 1 pętla {if} w template i cała zabawa z głowy...)

*

Podemski

  • Gość
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2010, 02:28:57 pm »
Dłubanie w core systemu to najgorsza rzecz z możliwych. Nie siej tu proszę takich głupot.

Sam moduł to nie tylko pójście za rączkę wg specyfikacji żagla ale wiele więcej, no i to nie 3 linijki.

Modularny system powinien być rozszerzany o moduły, nie o modyfikacje samego silnika chyba, że w ostateczności.


*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 13, 2010, 02:42:52 pm »
na kalkulator 3 linijki stykną.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Prezi2907

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 13, 2010, 02:57:21 pm »
To może tak... stracę z 2-3 dni i dam w pełni zintegrowany Żagiel na forum... Z instrukcją które pliki podmienić aby wszystko chodziło bez jakichkolwiek zarzutów... Dłubanie...? Heh... Wystarczy podstawowa znajomość Presty i da się radę zintegrować...

Teraz pewnie pytania czemu 2-3 skoro mogłem wszystko w PW wyjaśnić, otóż nim to wstawię chce mieć pełną świadomość że nie zawalą się skrypty po wgraniu.

Pozdrawiam i do usłyszenia... Robię to by obalić takich ludzi jak Ty Podemski bo myślisz że za taką drobną wiedzę będą Ci ludzie od razu płacili... :) Nie będzie to moduł a rozszerzona wersja koszyka itd. wpisana w kodzie :)

:P

*

Podemski

  • Gość
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 13, 2010, 03:11:46 pm »
Ok. Czekamy. Trzymam za słowo, że w ciągu 3 dni przedstawisz tu za darmo to co oferuję jako płatne.

*

Offline d4b

  • Tubylec
  • ****
  • 122
  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • tworzenie stron
  • Status: forum
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 13, 2010, 04:16:21 pm »
@Prezi2907 - dlaczego na oficjalnej stronie prestashop.com jest sklep gdzie sprzedają dodatkowe moduły?
Dlaczego na ich oficjalnym forum lepsze dodatki kosztują??

Dlaczego tam nikt nie narzeka? Dlaczego?
Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań

*

Offline Prezi2907

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 13, 2010, 05:34:59 pm »
Lepsze czyli?
Wiesz jeśli na oficjalnym forum masz jakieś widzimisię straszne to rozumiem że takie coś może być płatne ale powiedz mi ile osób korzysta z żagla? 10, 20,100? masa ludzi chce mieć to u siebie i nie jest to jakieś widzi mi się a taki plus dla kupującego bo może wziąć coś na raty...
d4d Robisz halo a nie pomyślisz o co robisz... Żagiel jest systemem płatniczym i nawet trudno jest pojąć dlaczego nie jest on podstawowym modułem w preście jak w shoper czy gdziekolwiek indziej (fakt presta to nie OsCommerce)...

Co do Podemskiego to pozdrawiam i żegnam za razem... Nie robię tego co ty... Mam inną wizję tej integracji i nie zrobię czegoś takiego jak Ty...
Będzie działać, będzie ładować i będzie łączyło się z żaglem... :)

Wiecie zacznie się halo ludzi którzy napisali coś płatnego i chcą to opchnąć a jak pojawia się ktoś kto coś chce za free zrobić to za chwilę zostanie pociśnięty... :) Norma bo ten kraj już się tak nastawił :)

Co do tych lepszych dodatków to napisz mi dokładnie o co chodzi d4d... Bo zapewne to są udogodnienia w większości dla Administratora bo nie widzę sensu dodawania kolejnych "śmiesznych" modułów które tylko zapychają stronę po stronie użytkownika :) Pewnie chodzi o integracje z jakąś hurtownią Action lub o jakiś szablon XSLT który by nam odpowiednio do bazy XML przerabiał :) Takie rzeczy kosztują bo sam to dziadostwo pisałem i miesiąc byłem w plecy ale działa :) Fakt za darmo tego bym nie dał ale to inna bajka bo takie rzeczy po 500 zł średnio chodzą, ale sprawy typu żagiel... Oj dajcie już z tą zachłannością spokój...

Ps. Odnośnie tego że nikt nie narzeka... Bo w większości spraw są to konkretne moduły a nie sprawy typu żagiel gdzie (przynajmniej ja mam taką) specyfikacja daje nam całe kody a my mamy za zadanie wklepać je tak by odsyłacz prowadziły nas do żagla a przy okazji składały zamówienia w naszym systemie :) Jedynym mykiem jest to że potrzebujemy odpowiednie zmienne z odpowiednich danych i załatwione... Cała praca to szukanie odpowiedniej zmiennej, ale kto cwany to sobie poradzi :)

*

Offline d4b

  • Tubylec
  • ****
  • 122
  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • tworzenie stron
  • Status: forum
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 13, 2010, 06:03:59 pm »
d4b nie d4d

Lepsze:
- porządny moduł zakupów bez rejestracji
- obsługa wielu sklepów z jednego panelu
- Recenzje klientów
- logistyka
- porządny program lojalnościowy
- i wiele innych

Moim zdaniem Polska to taki kraj, gdzie każdemu wydaje się, że mu się należy.

Co do open-source doskonale Cię rozumiem, ale czy pobierając skrypt dostajesz to co potrzebujesz, otóż nie. I tu jest haczyk, proste. Swoją drogą czy na tym lub innym forum są właściciele sklepów, które dopiero startują i nie mają funduszy na rozwój, reklamę itp?Co to jest 500zł za jakąś integrację czy pseudo pokaz slajdów na stronę główną o które swoją drogą ludzie zabijają się.

Nie potrafię czegoś zrobić to szukam rozwiązania jak nie znajduję to zlecam komuś innemu. Nie każdy ma ochotę i czas uczyć się kodować być może ma bardziej dochodowe rzeczy do robienia.
Po co ta cała dyskusja.
Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań

*

Offline intro

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Programowanie PHP, Symfony, Prestashop, eCommerce - blog programisty
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 13, 2010, 08:19:57 pm »
Mogę w PW napisać każdemu chętnemu gdzie i jak wpisać w presta shop te linijki kodu i dokładnie jakie wartości wypisać by cały moduł śmigał  [...]
 1 pętla {if} w template i cała zabawa z głowy...


haha rozbawiłeś mnie kolego do łez:-))

Uwaga uwaga, polecam wszystkim integrację z pomocą Prezi2907... no jeśli chcecie oczywiście mieć ją zrobioną profesjonalnie:-)

boże kochany śmiech na sali, skąd się tacy biorą.. a potem biedni klienci pytają, męczą itd. tłumacząc że ".. no bo już miałem z takim jednym do czynienia, nazostawiał burdelu i poszedł" :-)
Wdrożenia prestashop, modyfikacje, moduły.

devart.pl - blog o programowaniu w PHP i nie tylko

*

Offline d4b

  • Tubylec
  • ****
  • 122
  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • tworzenie stron
  • Status: forum
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 13, 2010, 08:44:07 pm »
koniec kropka :)
Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań

*

Podemski

  • Gość
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 25, 2010, 09:18:35 pm »
I coś nie ma tego modułu od Pana który tak strasznie tu hałas robił :)

*

Offline djvolt

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 71
  • 0
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:59:24 am »
Rozmawiając z informatykiem z Żagla powiedział, że nie widzi problemu, aby pomóc stworzyć taki moduł do prestashop...

*

Offline d4b

  • Tubylec
  • ****
  • 122
  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • tworzenie stron
  • Status: forum
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:45:42 am »
poczekaj za 3 dni będzie za darmo :)
Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań

*

Offline djvolt

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 71
  • 0
Odp: Zakupy na kredyt Żagiel S.A.
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:22:14 pm »
To bedzie automatyczny modul dla klienta koncowego? Tak, zeby on sam juz wypelnil wniosek bez wysylania e-maila od obslugi sklepu?