wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł sprawdzający producenta

  • 5 Odpowiedzi
  • 1320 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline martinez06

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Moduł sprawdzający producenta
« dnia: Październik 11, 2014, 04:16:22 pm »
Witam
Chciałem stworzyć prosty moduł dla presty 1.5, który pozwala na wpisanie producenta w konfiguracji modułu, a następnie ta nazwa będzie porównywana z nazwą producenta wyświetlanych produktów. Jeśli nazwy były by identyczne to wyświetlana była by dodatkowa grafika.
W pliku php modułu mam następujący kod:
public function getContent() {     if(Tools::isSubmit('submit_text')) {       Configuration::updateValue(               $this->name.'_text_to_show',               Tools::getValue('the_text')               );      Configuration::updateValue(               $this->name.'_text_to_show1',               Tools::getValue('the_text1')             );            $this->_clearCache('fashion.tpl');       }                                                                                                      $this->_generateForm();     return $this->_html; } private function _generateForm() {                                                                                                      $textToShow=Configuration::get($this->name.'_text_to_show');     $textToShow1=Configuration::get($this->name.'_text_to_show1');     $this->_html .= '<form action="'.$_SERVER['REQUEST_URI'].'" method="post">';         $this->_html .= '<div class="margin-form">';     $this->_html .= '<input type="text" name="the_text" value="'.$textToShow.'" ><br>';     $this->_html .= '<input type="text" name="the_text1" value="'.$textToShow1.'" ><br>';     $this->_html .= '<input type="submit" name="submit_text" ';     $this->_html .= 'value="'.$this->l('Submit').'" class="button" />';     $this->_html .= '</div>';     $this->_html .= '</form>'; }     function hookLeftColumn($params)     {         global $smarty;         if (!$this->isCached('fashion.tpl', $this->getCacheId()))             $smarty->assign(array(                 'our_text' => Configuration::get('_text_to_show'),                 'our_text1' => Configuration::get('_text_to_show1'),             ));         return $this->display(__FILE__, 'fashion.tpl');     }W pliku product-list.tpl dodałem
{if ($product.manufacturer_name == {$our_text})||($product.manufacturer_name == {$our_text1})}                     <span id="manufacturer"></span>                     {/if}

Moduł działa ale tylko na pierwszej stronie danej kategorii, jak przejdę do drugiej strony wartość {$our_text} znika.

Będę wdzięczny za pomoc

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł sprawdzający producenta
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2014, 04:43:30 pm »
nie zapomnij, ze modul blocklayered zmienia forme wysietlania kolejnych storn na generowane przez ajax, wiec albo musisz wylaczyc ten modul albo dodac do tego modulu swoja zmienna. jednak prosciej byloby porzypisanie tego calego producenta (za bardzo nei ruzmiem tego dzialania i co to mialo by dzialac) w kontroler dla getProducts albo gdzies umeiscic go w Tools zeby mozna bylo wywolac w kazdym miejscu.
design4VIP z innej strony...

*

Offline martinez06

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Moduł sprawdzający producenta
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2014, 05:08:03 pm »
Chciałbym aby moduł pozwalał wybrać producenta z listy albo z pola input jak teraz zrobiłem, i dla wybranego producenta w liście produktów wyświetlana była by dodatkowa grafika. Takie wyróżnienie dla konkretnego producenta.

Może za dużo kombinuje i da się to prościej zrobić.

*

Offline martinez06

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Moduł sprawdzający producenta
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2014, 06:52:13 pm »
Zauważyłem, że kategorie produktów przy wyborze kolejnej strony generują dwa rodzaje adresów url
przy takim adresei ?p=22, mój moduł działa
przy takim adresie #/page-22 mój moduł nie działa

Nie wiem dlaczego generują się dwa rodzaje adresów i jak to zmienić

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł sprawdzający producenta
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2014, 10:48:04 am »
to nie sa dwa rodzaje adresow, znaczy sa, pierwszy bez przyjaznych linkow drugi jako przyjazny link.
design4VIP z innej strony...

*

Offline martinez06

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Moduł sprawdzający producenta
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2014, 07:52:22 pm »
Jak w preferencje SEO i URL mam zaznaczoną opcję Przyjazne adresy URL
to mam jednocześnie wygenerowane adresy
p=24
#/page-7
a jak wyłączę tą opcję to mam takie
id_category=37&controller=category&id_lang=1&p=24
id_category=31&controller=category&id_lang=1#/page-7

Dla wszystkich producentów adresy generowane są z ?p=, natomiast dla kategorii 90% adresów jest #/page, reszta jest z ?p
Wygląda tak jakby część adresów url generowała się inaczej.
Chciałbym to ujednolicić ale nie wiem jak