wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z mapowaniem zdjęć

  • 3 Odpowiedzi
  • 1662 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jlonek

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Problem z mapowaniem zdjęć
« dnia: Październik 18, 2014, 01:47:08 pm »
Witam,
w swojej prescie dodałem "AdminScenes" ale moduł nie działa poprawnie. Gdy zostanie dodane zdjęcie a następnie zaznaczę obszar wyskakuje pole w którym mogę wpisać nazwę towaru. Po wyborze obojętnie którego z listy obszar pojawia się na obrazku. Gdy zapiszę pojawia się komunikat successful update. Ale po ponownym wejściu nie jest zaznaczony żaden obszar i na front pageu też mapowanie nie działa nic się nie wyświetla. Jak to rozwiązać?

*

Offline dwstychy

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Problem z mapowaniem zdjęć
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2014, 06:01:36 pm »
No z dokumentacji presty wynika że na 1.6 mapowanie już nie działa, a dokładniej po aktualizacji z 1.x do 1.6 taka opcja niby jest dostępna ale nie działa.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z mapowaniem zdjęć
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2014, 09:27:41 am »
No z dokumentacji presty wynika że na 1.6 mapowanie już nie działa, a dokładniej po aktualizacji z 1.x do 1.6 taka opcja niby jest dostępna ale nie działa.
a kto ci tak naklamal? dziala i to bardzo milo i przyjemnie. tylko funkcja zotala ukryta. juz sam osobicie na tym forum pisalem o tym jakis miesiac, poltore temu. 

rozwiazanie na uruchomienie jeszcze raz dla nie umiejacych korzystac z wyszukwiaraki: http://www.prestashop.com/forums/topic/317416-r%C3%A9solu-les-sc%C3%A8nes-sur-la-version-16/
design4VIP z innej strony...

*

Offline jlonek

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z mapowaniem zdjęć
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2014, 07:09:35 am »
Niestety nie widzę w tym linku rozwiązania. Funkcje mapowania jak pisałem mam włączoną.