wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kategorie dla producentów - czy to możliwe?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1471 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Fera

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Kategorie dla producentów - czy to możliwe?
« dnia: Listopad 06, 2014, 09:30:34 pm »
Witam
Mam taki problem, może ktoś pomoże.
Otóż.. każdy produkt ma swojego producenta. Mam listę producentów i  pole w menu, po kliknięciu którego w kontencie pokazuje mi się ta lista.
Czy jest możliwe i jak to zrobić, żeby po kliknięciu w "Pokaz produkty producenta" zamiast produktów najpierw pojawiały się kategorie w których te produkty są, a dopiero po wejściu w kategorię pojawiały się produkty tego producenta w danej kategorii?


Albo czy jest możliwe chociaż tyle, żeby po kliknięciu w Pokaż produkty producenta w lewym panelu pojawiał się box kategorii ale w nim tylko kategorie w których są produkty danego producenta?


Póki co zrobiłam trochę na około -  tak, że ustawiłam kategorię nadrzędną w sklepie - producenci, później kolejny podpoziom - producenci A - Z, później każdy producent - jako podkategoria, później dla każdego producenta podkategorie np. bluzy, swetry itp (ogólnie kilku-poziomowe menu dla kategorii producenci) i wszystko byłoby super, gdyby.. dla tej jednej podkategorii (nazw producentów) na górze zainstalować moduł sortowania wg liter alfabetu. Po kliknięciu w daną literę żeby pojawiały się (w kontencie) podkategorie z nazwami producentów wyłącznie na tę literę.


Mam nadzieję, że to jasne..


Ktoś pomoże?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kategorie dla producentów - czy to możliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2014, 10:22:29 am »
heh, i jeszcze frytki do tego.... ales nakombinowal...

ale zaczynajac od poczatku.

no nie da sie. znaczy... no nie ma rzeczy, ktorych sie nie da. w kazdym razie strony czy to manufecturers (producenci) czy suppliers (dostawcy) bazuje na stornie product-list, czyli listy produktow a nie kategorii. niestety. tutaj trzeba by sporych kombinacji w kontrlerach wspomnianych stron.

menu boczne. tutaj tez niestety nie, jedynym rozwiazaniem (oczywiscie mowilmy non stop o tym co w standardzie oferuje presta) bylby modul blocklayered (blok filtrow nawigacyjnych) ale ten niestety dziala tylko na stronach kategorii, a te strony np. producentow niestety nie sa kateogriami. tutaj ytylko jakis dodatkowy modul, z tego co sie orientuje to minimum na addons to koszt okolo 200zl.

a do tego jeszcze literki.... oj, no tego to juz w ogole nie ma w standardziej. osattnio robilem taki modulik do jednej ze storn [link i wycena na PW]. w standardzie nie ma nic takiego... tez nie widzialem takiego modulu nawet na addons.
design4VIP z innej strony...