wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Mam problem z obrazami.

  • 12 Odpowiedzi
  • 2767 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ReZix

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Mam problem z obrazami.
« dnia: Listopad 23, 2014, 02:32:04 pm »
na stronie głównej mam 3 obrbazkik w takiej tabeli i na nich pisze:
EXCEPTEUR
OCCAECAT Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tristique in tortor et dignissim. Quisque non tempor leo. Maecenas egestas sem elit


Jak to zmienić ? Dodatkowo mam 2 kategorie a na stronie gł. wyskakuje tylko 1.


*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2014, 05:31:01 pm »
Normalnie weź i zmień :D

A tak na poważnie jeśli oczekujesz pomocy na podstawie tak nikłego opisu to musisz być optymistą i to w 100%, podstawa przy tego typu problemach to rodzaj szablonu a najlepiej link do sklepu.

*

Offline ReZix

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2014, 09:08:45 pm »
Nie chce mi wg. zmienić i z panelu administracyjnego zniknęło mi zarządanie obrazami.
www.AirsoftPoland.pl
Jestem w tym zielony...

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2014, 09:15:13 pm »
To jest moduł homeslider, czyli slider zdjęć na stronie głównej. Znajdziesz go w zakładce Moduły > Moduły, jeśli go nie widzisz to może ustawiłeś sobie jakieś filtrowanie modułów.

*

Offline ReZix

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2014, 09:30:13 pm »
Dziękuję !!!  :)
A mam pytanko jeszcze. Dodałem kategorie gadżety i jak zrobić aby była obok odzieży u góry.
I jak zmienić na tym pasku na samej górze nr. telefonu ?

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2014, 05:38:59 am »
To wszystko to moduły więc szperaj w modułach, jeden to blok górnego poziomego menu (blocktopmenu), a drugi blok informacji kontaktowych (jeden z dwóch).

*

Offline ReZix

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2014, 12:08:20 pm »
a tak wg. d rade to też zmienić ?
© 2014 Oprogramowanie e-commerce od PrestaShop™

*

Offline ReZix

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2014, 12:20:44 pm »
i jak dodć rozmiar XL i XXL ?
bo są tylko w module S,M,L

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2014, 01:01:24 pm »
i jak dodć rozmiar XL i XXL ?
bo są tylko w module S,M,L

dodac kolejne w module....

chcesz pomocy czy piszesz aby pisac? od pierwszego posta piszesz jak do jasnowidzow... no sorka, ale malo tutaj takich... chcesz pomocy to pisz o co chodzi, gdzie, w ktorym miejscu, co masz, co chcesz osiagnac.... 'w module...' po piwesze nie ma takie modulu w standardzie, gdzie bylo by cos takiego jak S,M,L.... jak cos to atrybuty....

koeljna rzecz, pytasz o cos, czego nikt nie widzi, niby po upomnieniu wrzuciles linka do sklepu, ktory jest wylaczony... no sorka... tez przez "sciane" nikt nie widzi....

polecam zapoznanie sie z watkiem: http://prestashopforum.pl/index.php/topic,1158.0.html moze bedzie prosciej.
design4VIP z innej strony...

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 24, 2014, 04:38:46 pm »
@deejay3, popieram i dodam że w podanym linku po wejściu na stronę widać że kolega ReZix jest wdrożeniowcem, uważam że w takim wypadku kolega powinien zapoznać się z dokumentacja systemu który wdraża.

Więc żeby nie było że jesteśmy mało pomocni to tu znajdziesz większość odpowiedzi:

http://doc.prestashop.com/display/PS16/English+documentation

*

Offline ReZix

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 24, 2014, 10:01:58 pm »
no wybacz forum poświęcone sklepowi to każdy może znać lub nie jak ustawić parę rzeczy. Napisałem jak dodać inne rozmiary bo w zwykłym szablonie jest tylko S,M,L do (ciuchów) też można wybrać kolor i rozmiar (tym razem butów). Wszystko jest do wyboru w panelu administracyjnym wybranego przedmiotu(produktu).
Nie wiem jak dodć abym mógł dodać opcję rozmiaru XL i XXL.
To że nie znasz odp. to nie odpisuj chamsko. Jestem w to nowy i staram się i poświęcam czas aby stworzyć 3 strtony. Sklep wyłączyłem bo chodzi mi o panel ale nie dam zdj. hasła. A po co mam włączyć strtonę która jest nie dostępna żeby mi ktoś już nakupował jak nie wiem czy to wypali.
Zadaję parę pytań na ten temat w jednym dziale żeby zaraz nie było 100 różnych tematów. To że tutaj kolega mi odpowiedział to może zna odp. na też te pytanie. Pozdrawiam

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2014, 05:36:26 am »
Pytania są banalne sęk w tym że tak kiepsko opisane że nikt z nas nie wie o co Ci dokładnie chodzi, dlatego najlepiej opisywać dokładnie co gdzie i jak. Osobiście jestem zdania że nowy problem nowy temat, co by inni znaleźli odpowiedzi również, raczej nikt z problemami atrybutów nie zaglądnie do wątku z obrazami.

Tak jak pisałem najlepiej zapoznać się z dokumentacją odnośnie rozmiarów to zdaje się że ten element dokumentacji:
http://doc.prestashop.com/display/PS16/Managing+Product+Attributes

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Mam problem z obrazami.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2014, 09:12:40 am »
Jestem w to nowy i staram się i poświęcam czas aby stworzyć 3 strtony. Sklep wyłączyłem bo chodzi mi o panel ale nie dam zdj. hasła. A po co mam włączyć strtonę która jest nie dostępna żeby mi ktoś już nakupował jak nie wiem czy to wypali.
mysle, ze ten fragment jest bardzo istotny Twojej wypowiedzi. przepraszam, ale nie jestesmy w dziale "poczatkujacy". ponownie zaznacze, ze nikt nie jest tutaj jasnowidzem itp. nikt nie wie, ze dopiero zaczynasz rzucajac sie od razu na gleboka wode tego dzialu. piszesz o rozmiarach w kontekscie modulu, wiec, patrzac na dzial, w ktorym watek zostal umieszczony, mozna zakladac, ze napisales, albo kupiles, w kazdym razie dodales jako nowy modul odpowiedzialny za rozmiary. takie moduly tez sa (sam osobiscie pare takich pisalem np. w polaczeniu z rozmiarowkami itp). nie zawsze musi to byc atrybut, o ktorym wspominalem juz w pierwszej swojej odpowiedzi w tym temacie. nie wiem, szukam. dostalas fraze do wyszukania, odrobina checi i znalazlbys potrzebna odpowiedz np. w podanej przez @endriu dokumnetacji w przedostatniej jego odpoweidzi.
zaraz mi zarzuca, ze znowu sie powtarzam. ale nikt tutaj nie jest na etacie, nikt nie jest zobligowany aby pomagac. to tylko czyte checi i dobroc z dzielenia sie wiedza. jednak nikt nikogo nie bedzie prowadzil za raczke. dostajesz wytyczne do wyszukania, szukasz, kombinujesz, pokazujesz, ze sie starasz - dostajesz kolejne wytyczne. przepraszam, ale gotowce tylko w dziale Rynek.
design4VIP z innej strony...