wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jestem emigrantem z Business Shop Starter

  • 1 Odpowiedzi
  • 5011 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline D-arek

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
    • Domy Szkieletowe
Jestem emigrantem z Business Shop Starter
« dnia: Listopad 27, 2009, 12:45:05 am »
Witam wszystkich tak jak w temacie jestem emigrantem "skazanym na sukces"  :)
prowadzę sklep z projektami jako dodatek do swojej pasji jaką jest budownictwo szkieletowe.
Cena na home stała się motorem poszukiwań lepszych i tańszych rozwiązań, niestety nie mam szans na oplacanie dalej shop sterter.

Znalzłem prestashop i po wgraniu jestem pod wrażeniem
Widzę w tym potencję niestety trochę można się pogubić.

Zainstalowalem sie i jestem już obecny pod www.szkieletowy.com.pl wczooraj instalowalem cos podobnego pod joomla na adresie www.szkieletowy.pl i szybko mnie to zniechęciło.

Prestashopa znalazłem dziś przypadkowo na allegro jako płatną opcję zainstalowałem i z przerażeniem zobaczyłem jaki jest w tym potencjał, zapoznaję sie powoli i myślę że z waszą pomocą i moją pracą będę mógł rozwinąć sklep a nie płacić za komercyjną Popierdułkę.

I na tym kończę "lizać" podpowidzcie mi czy można z homa zrobić import ? Jeżeli tak to jak.
Liczę na odpowiedzi i podpowiedzi
Pozdrawiam

 

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Jestem emigrantem z Business Shop Starter
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2009, 07:26:35 pm »
Jesli jestes w stanie wyeksportowac dane z home to poprzez modul importu spokojnie to zaimportujesz. Nie bedzie to proste i wymaga nieco doswiadczenia ale za n razem powinno ci sie udac ;)

Presta importuje pliki w postaci CSV. Poszukaj na forum juz bylo o tym kiedys
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-