wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Usunięcie rabatu i kosztów opakowania z emaila

  • 15 Odpowiedzi
  • 23866 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Usunięcie rabatu i kosztów opakowania z emaila
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 20, 2015, 06:26:20 pm »
nie bede sie sprzeczal z tym logo, ale od czasu 1.3 (wlacznie) postawilem juz kilkanascie sklepow, kilkadziesiat sklepow demo czy tym podobnych i zawsze, a kazdej wersji mam w zalaczniku poza FV rowniez logo. nie tylko w order_conf ale i w kazdym innym, inaczej nie wyswietlalo by sie logo w wiadomosci....

na potwierdzenie klasa Mail.php wyraznie "mowi" o zalaczeniu do wiadomosci pliku logo, pliku, czyli zalacznika (attach) [czesc klasy z najnowszej presta 1.6.0.11]
if (isset($logo))
                $template_vars['{shop_logo}'] = $message->attach(new Swift_Message_EmbeddedFile(new Swift_File($logo), null, ImageManager::getMimeTypeByExtension($logo)));
mysle, ze to powinno cie przekonac i raczej sprawdz, no chyba, ze ze swoich szablonow wyrzuciles zmienna {shop_logo} i to w ogole sie nie pojawialo, ale ja juz nei mowie o manipulacjach, bo z tym mozna zrobic wiele, tylko o standardzie.... i mysle, ze ta kwestie mozemy zamknac, klasa kontrolera nie klamie ;) a czy gmail wysweitla zalaczniki graficzne.... nie wiem, raczej nie korzystam z poczty online przez www tylko przez programy pocztowe, w tych zawsze, czy to w komputerze, czy na tablecie czy w telefonie (na kazdym inny program) mam zalaczniki. zeby nie bylo, sprawdzalem w czasie pisania tej wiadomosci, czyli na goraco.

a co do szablonu 'order_conf', ze niby gdzie masz go ustawionego?? to szablon "nieustawialny" przypisany na stale w kontrolerach... nei wiem czy znowu mam szukac odpowiedniej klasy na potwierdzenie? ten sam w sobie nie wysyla zalacznika w postaci FV, tym steruja statusy. po zlozeniu zamowienia sprawdz jaki satus ma swierze zamowienie, do tego statusu zobacz czy masz w jego w ustawieniach podlaczona FV, zeyb wysylana byla do klienta.

jak pisalem wczesniej, np. platnosci przelewem w standardzie ustawiaja sie na "oczekiwane na platnosc", a ta nie ma podlaczonej FV, dopiero po przemianowaniu na "platnosc dokonana" wysylana jest mailem FV. to sobie posprawdzaj.


design4VIP z innej strony...