wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Znak wodny

  • 3 Odpowiedzi
  • 2739 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Daria662

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 1
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Znak wodny
« dnia: Styczeń 19, 2015, 01:18:12 pm »
Witam.


Mam problem z modułem znaku wodnego. Zainstalowałam moduł, weszłam w jego konfiguracje, znaczyłam wszystkie typy plików, dodałam obrazek .gif, a następnie weszłam w menu "Preferencje" -> "Zdjęcia" i "Wygeneruj ponownie miniatury" i wybrałam:
Wybierz obraz: Produkty
Wybierz format: Wszystko
Usuń poprzednie obrazki: Tak

i "Wygeneruj ponownie miniatury".


Niestety pokazał się błąd:
Cytuj
ABORT: PHP cpu time limit exceeded in imagefilledrectangle() called at [/domhobbyogrod.pl/classes/ImageManager.php:196], in ImageManagerCore::resize() called at [/domhobbyogrod.pl/controllers/admin/AdminImagesController.php:521], in AdminImagesControllerCore::_regenerateNewImages() called at [/domhobbyogrod.pl/controllers/admin/AdminImagesController.php:629], in AdminImagesControllerCore::_regenerateThumbnails() called at [/domhobbyogrod.pl/controllers/admin/AdminImagesController.php:354], in AdminImagesControllerCore::postProcess() called at [/domhobbyogrod.pl/classes/controller/Controller.php:171], in ControllerCore::run() called at [/domhobbyogrod.pl/classes/Dispatcher.php:373], in DispatcherCore::dispatch() called at [/domhobbyogrod.pl/admin7990/index.php:54][/font]





W niektórych produktach mam teraz pytajniki zamiast zdjęć, a te zdjęcia, które są nadal nie mają znaku wodnego :(


Co mam zrobić, abym miała ponownie wszystkie zdjęcia wraz ze znakiem wodnym? Proszę o pomoc...


Działam na najnowszej preście.

*

Offline PrestaCraft

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Programista
Odp: Znak wodny
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2015, 11:52:15 am »
Limit czasu procesora został przekroczony...
Potrzebujesz hostingu z większym limitem procesora lub ze zwiększonym czasem potrzebnym na wykonanie skryptu.
Wiele hostignów (np. netdc.pl, biznes-host.pl) podaje wartość limitu procesora w procentach (więcej = lepiej).
Są dwa wyjścia:
- zmiana hostingu
- napisanie na support Twojego hostingu o problemie i oczekiwanie na odpowiedź (chociaż pewnie zaproponują przejście na wyższy pakiet)

*

Offline Daria662

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 1
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Znak wodny
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2015, 12:00:33 pm »
Dziękuje za odpowiedź :)

*

Offline Daria662

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 1
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Znak wodny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2015, 11:43:09 am »
Napisałam do home.pl, zwiększyli mi pamięć z 60 na 120 i niby nie wyskakują błędy o pamięci, ale znowu nie pokazuje się znak wodny po wygenerowaniu obrazków...


Co mam robić? :(
Na każdym kroku problem... :/