wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Button "Więcej" na stronie głównej

  • 2 Odpowiedzi
  • 1267 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fre3x

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Button "Więcej" na stronie głównej
« dnia: Styczeń 22, 2015, 01:58:34 pm »
Mam mały problem z usunięciem button'u "Więcej" z miniaturki produktu. Zbadałem źródło i wydaję mi się, że za ten button odpowiada ten kod:
<a itemprop="url" class="button lnk_view btn btn-default" href="{$product.link|escape:'html':'UTF-8'}" title="{l s='View'}">
<span>{if (isset($product.customization_required) && $product.customization_required)}{l s='Customize'}{else}{l s='More'}{/if}</span>

w pliku product.list.tpl, jednak po usunięciu go, button nadal się wyświetla.

Jeszcze jedno mam pytanko, w sumie wczoraj zacząłem się zapoznawać z plikami prestashop i zastanawia mnie dlaczego po usunięciu całej zawartości pliku np. product.list.tpl nic się zmienia na stronie głównej, czy to ma jakiś związek z plikami .css?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Button "Więcej" na stronie głównej
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2015, 02:13:01 pm »
odnosnie usuniecia product-list.tpl to dwa warianty.... sprawdz czy na stornie kategorii sa wysweitlane produkty. zasadnoczo ten plik odpowada wlasnie za ta czesc wyswietlania.

co do storny glownej i polaczenia jej z product-list.tpl. tutaj tez zalezy od wersji modulu/ow. w starszych wersjach kazdy modul storny glownej (homefeatured, blocknewproducts, blockspecials czy co tam jeszcze wyswetla sie w tej stronie z modulow, mialy w swojej budowie (pliku .tpl) wlasny kod odpoweidzialny za wysweitlenie produktow. nowsze moduly korzystaja juz ze wspomaniego product-list.tpl i wprowadzone w min zmiany wrzucane sa bezposrednio w te moduly.

czyli reasumujac, majac starszy modul mudisz w nim szukac szablonu odpowiedzialnego za wyswietlanie elementu na stornie glownej. ewentualnie zaktualizowac moduly do najnowszystch wersji.

czy na to ma wplyw plik CSS. hmmm. a co mialo by jedno z drugim wspolnego w kontekscie tego co piszesz (usuniecie pliku itp) raczej baaaardzo nic ;) owszem. w pliku css mozna sobie zastrzec (ukierunkowac) dany styl do konretnego bloku np #homefeatured (strzelam) jezlei taki bylby glowny id bloku polecanych i tylko dla tego bloku wprowadzac sobie odpowidnie zmiany wyswitlania. ale to juz temat raczej nie na to forum tylko forum dotyczacego html/css
design4VIP z innej strony...

*

Offline fre3x

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Button "Więcej" na stronie głównej
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2015, 02:44:18 pm »
Okey, już wiem w czym był problem, nie wyłączyłem cache i dlatego nie widziałem zmian :D