wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problemy z ceną wysyłki,sliderem oraz google

  • 0 Odpowiedzi
  • 1112 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Covenant

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
    • Glasshill
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Problemy z ceną wysyłki,sliderem oraz google
« dnia: Luty 17, 2015, 09:24:30 am »
Szukam rozwiązana na następujące problemy
1. Mam problem z wyliczeniami ceny wysyłku jednego przewoźnika. Zakresy waga cena już mam ustawione, lecz nie zgadzają się ceny. Do 10 kg ustalona ma być 24,34 PLN, więc żeby mi wyliczyło tę cenę wpisuję w zakresie 19.79 by policzeniu z podatkiem wychodziło w/w stawka. Jednakże testując w koszyku wyświetla się cena 26,80. Jaka może być tego przyczyna i jak mam zrobić by wyświetlało owe 24,34? PS: Przy innych stawkach jest tak samo.

2. Taka drobnostka: Używamy Leo Manage Widget i mamy uruchomiony slideshow. Po pierwsze wyświetlają mi się na tekście w owym rombie kreski, których w edytorze nie widacm po drugie przy dodawaniu tekstu na kolejne slajdy formatowanie tekstu zupełnie wykrzaczało całośc slajdu (np. ucieczka poza "romb" tekstu, różne wielkości czcionki na osobnych slajdach itd.)

3. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce. Zgłosiliśmy już stronę do indeksowania google, jednakże zaktualizowaliśmy optymalizację SEO na stronach sklepu i produktów i chcemy by wyrzukiwarka brała pdo uwagę już aktualną wersję stron. Póki co jeszcze wyświetla poprzednie ustawienia. Czy można ponownie zgłaszać mapę strony do narzędzi webmastera google? Ewentualnie co mogę zrobić by wyszukiwarka brałą pod uwagę nowe heady oraz słowa kluczowe i tagi?