wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Welutions Size Chart

  • 3 Odpowiedzi
  • 1650 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dovolko

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Welutions Size Chart
« dnia: Październik 01, 2014, 02:13:04 pm »
Welutions Size Chart to moduł tabel rozmiarowych działający na Prestashop wspaniale, estetyczny i wygodny. Niestety czasami na stronie produktu "wysypują się tabele" - znikają z nich dane cyfrowe i pozostaje pusta tabela z nazwami wartości. Wiadomo, że aby temu zapobiec nie mozna dokonywac zmian w Atrybutach zastosowanych do Grup rozmiarowych, ale u mnie tabele się wysypują, pomimo że Atrybuty są stałe.
Podobno inny zainstalowany moduł może "mieszać" w sklepie - ale nie instalujemy nic prócz modułów autorstwa PrestaShop oraz Dotpay, pozostałe co jest, jest wyłączone.


Może też chodzi o właściwą konfigurację modułu - nic tam nie było robione; są tam opcje w menu rozwijanym i ktoś pomoże mi co z tym zrobić:
Scrolling: Tak, Nie Auto, Visible
Open Effect: Elastic, Fade, None
Close Effect: Elastic, Fade, None
OPen Speed: wart. liczbowa /ms/ - u nas jest 250
Close Speed: wart.liczbowa /ms/ - [size=78%]u nas jest 250[/size]
Overlay Color: wybór kodu koloru - u nas jest czarny
Overlay Opacity: wart.liczbowa /%/ - u nas jest 60 %
Close Button: TAK/NIE - u nas jest TAK


Wersja PrestaShop 1.6.0.8.




*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Welutions Size Chart
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2014, 02:19:58 pm »
piszesz tak, jakby ten modul byl standardem standardow... robie juz sklepy od paru ladnych lat, "pare" mam za soba, ale tego modulu jeszcze nie istalowalem. m.in z powodow, o ktorych piszesz. jak wiem, ze cos moze sie wysypac to wole modul napisac sam, wtedy wiem, co sie bedzie moglo wysypac ;)

tutaj moze to byc albo wina kontrolera modulu, albo wina szablonu modulu, albo wina ogolnego szablonu, albo wina ustawien modulu, albo wina ustawiec ogolnego sklepu, albo wina..... wymieniac mozna w niesonczonosc.
 
reasumujac, nie jest to rzecz, z ktora kazdy spotyka sie na codzien. w takim wypadku (ogolnie, kazdy watek powienien sie od tego zaczynac) w pierszej kolenjosci powines podac linka tak do samego sklepu jak i nieraz przydanym bedzie link do samej storny modulu. nie napisales, czy kontaktowales sie w tej sprawie z autorem modulu, co powienienes uczynic w pierszej kolejnosci.
design4VIP z innej strony...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Welutions Size Chart
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2014, 11:40:24 pm »
Akurat znam ten moduł. chodzi tutaj o kolejnośc wprowadzania danych. Jeśli kasujemy atrybuty to nie jest dziwne, że moduł glupieje bo z atrybutów bierze sobie dane do tabelek
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline sosix

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Welutions Size Chart
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2015, 09:39:13 pm »
Witam, zlece import do welution chart size wszystkich atrybutow(tabeli rozmiarow) oraz poprawne ustawienie tego modulu.