wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Prestashop 1.6.0.9. - Płatności

  • 6 Odpowiedzi
  • 1814 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cooba777

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« dnia: Czerwiec 16, 2015, 10:18:00 am »
Chciałbym zmienić wyświetlanie płatności, które znajdują się w "order-payment.tpl" w "HOOK_PAYMENT", czyli w miejscu gdzie wyświetlają się wszystkie płatności zainstalowane jako moduły.


Aktualnie wyświetlają się jako odnośniki do płatności.


Chciałbym, aby lista płatności była złożona z radiobox'ów i przycisku "Zapłać".

Czy jest możliwość zmiany sposobu wyświetlania gdzieś w backoffice czy muszę na własną rękę zmienić wszystkie moduły, z których korzystam??

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2015, 02:05:34 pm »
sama zmiana modulow niewiele da, musialbys raz, przebudowac moduly, dwa przebudowac kontroler platnosci. roboty sporo, raz juz to przechodzilem.

teraz wole juz korzystac z modulu http://addons.prestashop.com/pl/checkout-zamowienie/6841-one-page-checkout-for-prestashop.html - troche ciezki w konfiguracji, ale mozliwosci ma sporo.
design4VIP z innej strony...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2015, 04:46:25 pm »
akurat na świeżo ten moduł uwaga ma błąd w js upierdliwy w niektórych konfiguracjach sklepowych objawia się zamówieniami bez przypisanego statusu . W moim przypadku po włączeniu trybu debugowania danych o koncie nie dało się w ogóle zapisać
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2015, 05:09:35 pm »
Nie testowałem akurat tego modułu jednak bardzo podobny, jest taki w nim minus że przy przewoźnikach typu paczkomaty, moduł pozwala przejść dalej bez wyboru placówki. Ciekawy jestem czy ten sobie radzi lepiej?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2015, 08:15:23 pm »
akurat na świeżo ten moduł uwaga ma błąd w js upierdliwy w niektórych konfiguracjach sklepowych objawia się zamówieniami bez przypisanego statusu . W moim przypadku po włączeniu trybu debugowania danych o koncie nie dało się w ogóle zapisać
jak pisalem, nie jest prosty w konfiguracji, juz nei chcialem sie rozpisywac na temat konfiguracji samego modulu od strony programowej. jezeli chodzi o wspomniany blad to to tez zauwazylem i porpawilem. mam nadzieje, ze juz w osatnich wersjach zostalo to i nie tylko, bo jeszcze pare rzeczy wychwycilem, naprawione.  zostalo to zglaszane.
design4VIP z innej strony...

*

Offline cooba777

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2015, 03:18:50 pm »
rozwiązałem problem...

zmieniłem wizualnie stronę wyboru płatności i przy wyborze którego kolwiek radioboxa z rodzajem płatności Javascript przesyła, "data-rel" i atrybut "href" do odnośnika, który jest storzony jako przycisk "Zapłać za zamówienie"


Temat do zamknięcia

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.6.0.9. - Płatności
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2015, 07:27:39 pm »
rozwiązałem problem...

zmieniłem wizualnie stronę wyboru płatności i przy wyborze którego kolwiek radioboxa z rodzajem płatności Javascript przesyła, "data-rel" i atrybut "href" do odnośnika, który jest storzony jako przycisk "Zapłać za zamówienie"


Temat do zamknięcia
a z paypalem tez ci dziala takie rozwiazanie? bo ten modul jest akurat bardzo specificzny... a w szczegolnosci w najnowszej wersji gdzie cale pole platnsoci to <input> ;/
design4VIP z innej strony...