wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Realizacja zamówienia

  • 3 Odpowiedzi
  • 1681 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maloney

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Realizacja zamówienia
« dnia: Lipiec 03, 2015, 10:02:56 am »
Witam serdecznie,
Zacząłem przygodę z prestashop i napotkałem na problem którego nie umiem rozwiązać. Zaznaczę że wszystkie błędy naprawiałem szukaniem lub metodą prób i błędów , niestety zaczął mnie gonić czas i potrzebuje waszej pomocy.

1. Potrzebuje by przed ceną pojawił się napis "Od"
2. Chciałbym usunąć przewoźników z zamówień i zmienić kroki zamawiania tak aby był on traktowany jako formularz zamówienia. Czyli usuwam krok 4 i 5 czyli wysyłka i płatność. A przycisk realizuj zamówienie zmieniam na złóż zapytanie. Czy jest taka możliwość ?

Jeżeli tak to za wszystkie nakierowania na rozwiązania wielkie dzięki.
Pozdrawiam

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Realizacja zamówienia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2015, 08:06:16 am »
od 1 - ustaw tylko jednego przewoźnika i daj mu darmową wysyłkę w całym zakresie. Następnie ukryj całego diva przewoźników metodą hidden w css
od 2 zostaw tylko płatność przelewem i zmień tple zabierając formularz z przyciskiem potwierdzam zamówienie z pament execution do payment
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline maloney

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Realizacja zamówienia
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2015, 11:07:06 am »
od 1 - ustaw tylko jednego przewoźnika i daj mu darmową wysyłkę w całym zakresie. Następnie ukryj całego diva przewoźników metodą hidden w css
od 2 zostaw tylko płatność przelewem i zmień tple zabierając formularz z przyciskiem potwierdzam zamówienie z pament execution do payment

Dzięki za podpowiedź , dodałem już sobie cenę od i zamieniłem zamówienie na formularz dzięki twoim wskazówką, wielkie dzięki. Jakbyś mi powiedział jeszcze w którym pliku znajduję się div przewoźników byłbym wdzięczny.


Pozdrawiam , z góry dziękuje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2015, 11:36:35 am wysłana przez maloney »

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Realizacja zamówienia
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2015, 07:15:31 pm »
W pliku order-carrier.tpl