wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zduplikowany default-bootstrap - brak konfiguratora szablonu

  • 3 Odpowiedzi
  • 1511 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rusiano

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Programista
Zduplikowany default-bootstrap - brak konfiguratora szablonu
« dnia: Lipiec 20, 2015, 11:48:05 am »
Witam.

Od pewnego czasu testuję działanie szablonu (korzystam z wersji 1.6.1) default-bootstrap i zauważyłem, że jak utworzymy nowy szablon duplikując default-bootstrap to po wykonaniu "instalacji" niestety nie ma możliwości przejścia to konfiguratora szablonu gdzie można zmienić te grafiki wyświetlane na stronie głównej.


http://i.imgur.com/TLpR5bH.png tak to wygląda. Co zrobić aby ten konfigurator również był w skopiowanym szablonie?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zduplikowany default-bootstrap - brak konfiguratora szablonu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2015, 02:44:44 pm »
ale o jakie grafiki i jaki konfigurator chodzi, bo screen wyglada normalnie.... za konfiguracje szablonu odpowiada modul Theme Configurator, za grafiki albo wspokniany albo slider storny glownej.
design4VIP z innej strony...

*

Offline rusiano

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Programista
Odp: Zduplikowany default-bootstrap - brak konfiguratora szablonu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2015, 03:55:19 pm »
Nie wygląda, brakuje drugiego odnośnika do konfiguratora, w którym można zamienić grafiki ze strony głównej o czym wspominałem wcześniej... Czy jesteś w stanie wytłumaczyć mi (o ile posiadasz takową wiedzę) dlaczego zduplikowany szablon nie funkcjonuje tak samo?

1. Brakuje odnośnika
2. Trzeba przeczyścić moduł nawigacji (Górne menu poziomie -> wyczyść -> resetuj tylko parametry)
3. Pewnie jest coś jeszcze czego nie wykryłem...

Proszę dowód http://i.imgur.com/Od83Qse.png dlaczego tu jest, a w tym SAMYM szablonie tylko z moją nazwą nie ma. Bardzo mnie to zastanawia od czego to zależy i jak działa.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zduplikowany default-bootstrap - brak konfiguratora szablonu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2015, 07:30:05 pm »
to nic innego jak bezposrednie wejscie do wspomnianego wczesniej modulu. dlaczego w default jest a w kopii go nie ma? dokladnie nie wiem, nie sprawdzalem ale obstawialbym na to, ze ten element w konfiguratorze bedzie uwarunkowany tyko do wyswietlenia w katalogu o nazwie 'default-bootstramp'. w wiekszosci szablonow jest on nieuzywany, wiekszosc ma swojemoduly konfiguracyjne, swoje moduly wspomnianych elementow (slider, grafiki itp) i tutaj, jakby wyswielal sie do kazdego to wprowadzalby zamieszanie.
design4VIP z innej strony...