wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z css

  • 1 Odpowiedzi
  • 924 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline taggert

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Problem z css
« dnia: Lipiec 25, 2015, 03:44:44 pm »
Witam. Niedawno rozpocząłem współprace z pewną firmą zajmującą się sprzedażą materacy. Zlecili mi wykonanie sklepu z aktualnie posiadaną przez nich ofertą. Samo wprowadzenie produktów, postawienie sklepu na serwerze oraz zrobienie grafiki to nie problem. Schody zaczynaja się przy edycji plikow .css. Część udalo mi się edytować tak jak ma to wyglądać w nowym sklepie, ale z częścią mam problem. Bardzo prosze o pomoc w następujących kwestiach (wystarczy mi wiedzieć który plik .css ((global itd) i ktora linijka albo nazwa odpowiadają za zmiane koloru na stronie)


1.

 
chodzi mi o zmianę koloru tego paska...która część .css jest za to odpowiedzialna


2. podobna sytuacja, chodzi tylko o zmiane kolorów na pasujący do strony




*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z css
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2015, 06:11:58 pm »
ktory plik, ktora linijka.... no to rzeczywiscie szczatkowe informacje :D tylko :D ale... w sumie to cala robota majac takie informacje :D ale... korzystaj z firebuga czy narzedzi chrome. kliknij na dany problemowy element prawym plawiszem myszy, wybierz z kontekstu 'zbadaj element' i masz dokladnie informacje, ktore potrzebujesz... plik, linijka i jezscze do tego mozesz sobie "online" przetesotowac (!) zmiany zeby wiedziec co zapisac dokladnie w pliku i czy "przypuszczenia" potwierdzaja odzwierciedlenie ;) ponadto, pamietaj, ze niektore elementy moga byc stylowane parokrotnie i miec jakies nadpisania nadrzedne (odgorne). to tez forebugiem czy narzedziami chrome od razu wypapiesz... tak na biede liczac, jak nauczysz sie nim poslugiwac to zaoszczedzisz na stylowaniu z 90% czasu ;)
design4VIP z innej strony...